Rozrywka i wypoczynek » Święta

Port Łódź dla mam

Port Łódź dla mam
Zobacz więcej zdjęć »
Na 26 maja Port Łódź przygotował specjalną niespodziankę dla wszystkich mam. W dniu swojego święta w centrum będą mogły zrobić coś wyjątkowego dla siebie. Czeka na nie szereg bezpłatnych atrakcji: warsztaty taneczne, stylizacje, konsultacje zdrowotne i kursy motoryzacyjne.

26 maja (sobota) w godz. 12:00 – 18:00 Portem Łódź będą rządzić mamy. W dniu ich święta centrum ma dla nich wyjątkowy prezent. – Chcemy, aby wszystkie mamy tego dnia poczuły się wyjątkowo. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i propozycji, dzięki którym w Dniu Matki będą mogły zadbać o siebie i swoje potrzeby. Dostarczymy im wielu inspiracji i sprawimy, że będzie to dzień, którego nie zapomną – mówi Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jakie inspiracje mamy znajdą w Porcie Łódź 26 maja? Wśród propozycji znajdują się m.in. zajęcia taneczne, konsultacje dotyczące zdrowia i urody, pomysły na ciekawe spędzanie czasu wolnego oraz kurs doskonalenia technik jazdy samochodem. Przy sklepie IKEA pojawią się strefy pełne inspiracji, porad i pomysłów dla mam w każdym wieku. W strefie zdrowia i urody na mamy będą czekać makijażystki, stylistki, dietetyczki oraz instruktorzy jogi i aerobiku. Tam także odbędą się pokazy taneczne, dzięki którym mamy będą mogły sprawdzić, który styl jest dla nich najciekawszy – w programie m.in. zumba, jazz i high hills. W strefie motoryzacyjnej będzie można wziąć udział w warsztatach z zakresu doskonalenia technik jazdy i uzyskać porady motoryzacyjne m.in. w zakresie bezpiecznego podróżowania z dziećmi. W strefie wolnego czasu mamy będą mogły wziąć udział w zajęciach z ceramiki i decoupage’u i zainspirować się do twórczego wykorzystywania wolnego czasu.

 

Podczas gdy mamy będą szukać inspiracji i brać udział w przygotowanych dla nich atrakcjach, o dzieci w wieku 3- 10 lat zadbają  animatorzy w bezpłatnejwww.portlodz.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »