Dom » Budownictwo

Mamut Glue firmy Den Braven - klej najwyższej jakości!

Mamut Glue firmy Den Braven - klej najwyższej jakości!
Zobacz więcej zdjęć »
Super wytrzymały klej Mamut Glue, przeznaczony do mocowania mocno obciążonych elementów, już od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością i zadowoleniem użytkowników. Jego wyjątkowe właściwości docenione zostały po raz kolejny.

Tym razem Mamut Glue firmy Den Braven nagrodzony został Godłem Najwyższa Jakość QI w kategorii QI Product – bo innowacyjny klej najwyższej jakości jest tylko jeden.

Organizowany corocznie konkurs Najwyższa Jakość Quality International jest projektem mającym na celu propagowanie polityki wysokiej jakości i skutecznych metod zarządzania nią, a jednocześnie promocję przedsiębiorstw oraz instytucji, które z sukcesem wdrażają strategię opartą na jakości, gwarantując odbiorcom produkty o najwyższych standardach. Laureaci konkursu, którzy otrzymują certyfikat i możliwość posługiwania się Godłem Najwyższa Jakość QI, wybierani są przez niezależną kapitułę konkursu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Zwycięzcy wyłaniani są w trzech kategoriach – QI Product – produkt najwyższej jakości, QI service – usługi najwyższej jakości oraz QI order – zarządzanie najwyższej jakości. W tym roku wśród wyróżnionych produktów w ramach pierwszej kategorii znalazł się również innowacyjny klej Mamut Glue firmy Den Braven, otrzymując Brązowe Godło Najwyższa Jakość QI.

Klej najwyższej jakości!

Mamut Glue to rewolucyjny klej firmy Den Braven, który na swoim koncie ma już kilka nagród i wyróżnień, między innymi certyfikat Produkt Roku 2015. Kolejnym potwierdzeniem jego wyjątkowych właściwości jest tegoroczne Godło Najwyższa jakość QI. A wszystko za sprawą jego niezwykłej siły wiązania nawet bardzo mocno obciążonych elementów (wytrzymałość na zerwanie do 22 kg/m²) oraz natychmiastowego efektu, gdyż preparat stabilnie trzyma od razu po jego nałożeniu. Z powodzeniem więc zastępuje śruby, gwoździe i kołki, a klejone elementy nie wymagają podpierania. Co więcej, ten jednoskładnikowy klej na bazie MS POLIMERU jest bardzo gęsty i zachowuje trwałą elastyczność nawet w mało sprzyjających warunkach (zachowuje swoje właściwości w temperaturze od –40°C do +90°C ). Sprawdzi się więc nie tylko w zadaniach remontowo-naprawczych wewnątrz domu, ale również w pracach prowadzonych na zewnątrz budynku. Dodatkowo bardzo dobrze współpracuje z różnymi materiałami, między innymi kamieniem, drewnem, metalem, ceramiką, betonem, szkłem, OCW, styropianem, czy glazurą. Wykorzystać go można więc bez obaw do mocowania wszelkich okładzin, parapetów, materiałów izolacyjnych, gzymsów, a nawet przyklejania materiałów dekarskich, takich jak dachówki czy blacha. Oprócz właściwości sprawdzających się przy pracach budowlanych, klej Mamut Glue firmy Den Braven posiada cechy wpływające na komfort i bezpieczeństwo prowadzonych prac. A mianowicie nie zawiera szkodliwych izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu czy plastyfikatorów. Do tego jest praktycznie bezwonny i neutralny chemicznie, dzięki czemu praca z nim będzie komfortowa i bezpieczna zarówno dla użytkowników, jak i delikatnych materiałów np. luster czy kamienia.

 

Szereg wyjątkowych właściwości decyduje o tym, że klej Mamut Glue niezmiennie cieszy się uznaniem profesjonalistów, jak i majsterkowiczów amatorów, a potwierdzeniem tego jest kolejna nagroda na jego koncie – Godło Najwyższa Jakość QI.

 

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Den Braven
http://www.denbraven.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »