Technologie » Komputery

Manufactura Moderna de Metales podwaja przychody z pomocą IFS Applications

Manufactura Moderna de Metales podwaja przychody z pomocą IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
System IFS Applications™ stał się kluczem do pomyślnego rozwoju firmy MMM na rynku międzynarodowym, oferując pełny i przystępny wgląd w dane firmowe i zwiększając wydajność personelu.

Dzięki niemu firma zoptymalizowała i zautomatyzowała procesy związane z produkcją, projektowaniem, zarządzaniem projektami, finansami i remontami oraz procesy administracyjno-kadrowe.

Od momentu wdrożenia systemu IFS Applications w 2013 roku firma MMM podwoiła swoje obroty — z 30 do 60 mln euro. Kluczową rolę w jej rozwoju odegrało zastosowane oprogramowanie ERP. Z systemu IFS Applications korzysta obecnie około 800 pracowników firmy MMM rozlokowanych w Hiszpanii, Rosji i Rumunii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguSystem IFS Applications pomógł nam w uzyskaniu pełnego wglądu w procesy firmowe przy jednoczesnym usprawnieniu procedur gromadzenia danych i zwiększeniu ich rzetelności. Zastosowane rozwiązanie poprawiło również obieg dokumentacji i zapewniło nam dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych, co okazało się czynnikiem warunkującym rozwój i sukces firmy” — mówi Marc Riera, kontroler grupy MMM.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/manufactura_moderna_de_metales_podwaja_przychody_z_pomoca_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »