Kultura, sztuka » Kultura

Marcin Muszyński laureatem statuetki „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”

Marcin Muszyński laureatem statuetki „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”
Zobacz więcej zdjęć »
Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2022” jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce. Jednym z laureatów gali został Marcin Muszyński, słynny iluzjonista, który otrzymał statuetkę w kategorii „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”.

Marcin Muszyński jest jednym z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Tworzy największe i najlepsze Magic Show w tym kraju. Jego występy zawierają widowiskowe elementy takie jak lewitujący fortepian wraz z pianistą czy przecinanie człowieka na dwie części. Jego spektakle przenoszą widza w beztroski świat zabawy i magii, w którym codzienna rzeczywistość przestaje istnieć. Marcin Muszyński brał udział w programie „Mam Talent” i jako pierwszemu iluzjoniście w Polsce udało mu się dojść do ścisłego finału.

Swoją przygodę z iluzją rozpoczął podczas studiów w Paryżu. Choć już od dzieciństwa fascynował go ten magiczny świat, dopiero jako student na poważnie zainteresował się tematem. Podczas studiów aktorskich napotkał na swojej drodze człowieka, który zachęcił go do zgłębienia tajemnic iluzji. Z czasem Marcin Muszyński zupełnie oddał się tej sztuce, tworząc coraz to kreatywniejsze występy. Obecnie razem ze swoją żoną Eweliną, która towarzyszy mu na scenie, jeździ po całym świecie wystawiając spektakle na najwyższym poziomie.

W tym roku Marcin Muszyński został laureatem statuetki „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”, którą również utrzymały takie persony jak Urszula Dudziak i Marcin Miller. Wyjątkowa statuetka „Osobowość Dekady” została wręczona Pani prezydentowej Jolancie Kwaśniewskiej. Statuetką „Super Sukces Roku 2022” wyróżniono Igę Świątek.

Czym dla Marcina Muszyńskiego jest ta nagroda? - Niezwykle się cieszę z tej nagrody, ponieważ otrzymały ją również osoby, które bardzo szanuję i cenię. Iluzje niejako traktuję jako misję. Chce rozprzestrzeniać tę formę sztuki, aby stała się popularną rozrywką w Polsce. Głęboko wierzę, że moje spektakle są wyjątkowe i potrafią coś zmienić w człowieku. Dla mnie jako twórcy najpiękniejszym uczuciem jest jak moi widzowie wchodzą w pełni w  ten bajkowy świat. Dlatego tak bardzo doceniam otrzymaną statuetkę, ponieważ dzięki temu czuję, że moja praca jest doceniana. – komentuje Marcin Muszyński.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »