Technologie » Komputery

MasterVision – szybsze zarządzanie projektowaniem grafiki

MasterVision – szybsze zarządzanie projektowaniem grafiki
Zobacz więcej zdjęć »
MasterVision to internetowa platforma do zarządzania pracą i komunikacją przy projektowaniu dowolnych materiałów graficznych, aplikacji mobilnych i webowych oraz stron www, która organizuje wymianę informacji na linii zespół projektowy – klient.

System przyspiesza proces zmian i akceptacji materiałów, pozwala zamieszczać komentarze i przeglądać wcześniejsze wersje. Jedną z funkcji MasterVision jest możliwość udostępniania projektów graficznych, np. aplikacji mobilnych, w formie interaktywnych makiet.

Z MasterVision mogą korzystać firmowe działy marketingu, agencje reklamowe, studia graficzne czy graficy freelancerzy. System pozwala zarządzać wieloma równolegle prowadzonymi projektami. Zgromadzenie ich w jednym miejscu ogromnie upraszcza zarządzanie pracą, komunikację i ocenę zaawansowania poszczególnych grafik. W konsekwencji korzystanie z systemu skraca czas potrzebny do stworzenia finalnej wersji materiałów i ich akceptacji. Grafiki można komentować bez konieczności wymiany dodatkowych wiadomości e-mail czy pobierania załączników. Śledzenie postępów prac ułatwia historia zmian i archiwizacja wersji, dzięki czemu zespół projektowy dokładnie wie, która z wielu grafik jest aktualna. Znakomicie ułatwia to orientację osobom wchodzącym do projektu w ramach zastępstwa lub wsparcia. Nowym współpracownikom system pozwala nadawać dostęp do całości materiałów lub wybranej części.

CZYTAJ CAŁOŚĆ ARTYKUŁU TUTAJ: http://magazynit.pl/it-solutions/mastervision-szybsze-zarzadzanie-projektowaniem-grafiki.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »