Gospodarka » Maszyny

Maszyny rolnicze i budowlane – już 140 tys. ogłoszeń online

Maszyny rolnicze i budowlane – już 140 tys. ogłoszeń online
Zobacz więcej zdjęć »
Mascus to działający w 32 krajach serwis ogłoszeniowy prezentujący używane maszyny budowlane, rolnicze, leśne, a także samochody ciężarowe i wózki widłowe. Portal ma powody do dumy, ilość prezentowanych ofert właśnie przekroczyła 140 tys.

Serwis rozwija się niezwykle dynamicznie. Świadczy o tym nie tylko przytoczona powyżej liczba ogłoszeń, lecz również osiągnięcie wartości 1,8 miliona unikatowych użytkowników miesięcznie. Używane maszyny budowlane i rolnicze są więc dostępne w coraz większej ilości dla coraz większej liczby użytkowników z Europy, USA, Kanady, Australii, czy krajów Bliskiego Wschodu. Jakie czynniki sprawiają więc, że Mascus wciąż zyskuje na popularności? Przede wszystkim serwis nieustannie się rozwija udostępniając swoim użytkownikom nowe udogodnienia. Wdrożony ostatnio pakiet "Mój Mascus" znacznie ułatwia zakup lub sprzedaż takich maszyn jak traktory, koparki, wózki widłowe, samochody ciężarowe, czy ciągniki siodłowe. Teraz można sprawnie skonstruować listę poszukiwanych maszyn, szybko umieścić ogłoszenie lub uaktywnić opcję otrzymywania powiadomień, gdy w serwiesie pojawi się pojazd spełniający zdefiniowane podczas poszukiwań kryteria.


Używane maszyny w trzydziestu dwóch krajach

Serwis Mascus działa prężnie aż w 32 krajach, na 5 kontynentach. Używane maszyny rolnicze, budowlane, leśne i komunalne prezentowane są za pośrednictwem 42 narodowych domen w 35 językach. Współpracując z liczbą około 3 200 dealerów używanego sprzętu, serwis jest jednym z globalnych liderów w swojej branży. Dla osób aktywnie korzystających z portalu szczególnie wartościowy jest fakt , że udostępnia on ogłoszenia w rodzimym języku lokalnych użytkowników. Brak bariery językowej jest ogromnym ułatwieniem zarówno dla osób kupujących, gdyż wpływa to na większą dostępność ogłoszeń, jak i dla dealerów mających okazję zaprezentować swoją ofertę na rynku międzynarodowym. Duża waga przywiązywana do działań marketingowych online, w tym pozycjonowania serwisu oraz dbałości o szybką i poprawną indeksację ogłoszeń, to dodatkowe korzyści dla użytkowników.

 

Więcej:

www.mascus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »