Dom » Wnętrza

Maty podłogowe na wymiar dla domu i biura

Maty podłogowe na wymiar dla domu i biura
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli jesteś posiadaczem dużego przedpokoju bądź holu w prywatnym domu lub w lokalu firmowym, z pewnością nie jest Ci obcy problem doboru odpowiedniego rozmiaru wycieraczek. Przytłaczająca większość modeli dostępna na rynku charakteryzuje się bowiem stosunkowo niewielkimi rozmiarami.

W rezultacie jesteśmy skazani na zakup kilku, a nawet kilkunastu wycieraczek, którymi próbujemy zapełnić dużą przestrzeń w okolicy drzwi wejściowych. Niestety, takie rozwiązanie posiada szereg niedogodności, zaś jego prezencja pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepszą opcją są maty podłogowe na wymiar, które mogą być z łatwością dopasowane do każdej, nawet największej powierzchni.Rozmiar szyty na miarę to gwarancja doskonałego efektu

Obszerny hol naprawdę traci wiele ze swego uroku, jeżeli zastosujemy w nim wiele niewielkich wycieraczek. Z kolei jedna, perfekcyjnie dopasowana mata podłogowa może zrobić naprawdę piorunujące wrażenie. Dzięki temu nasi goście czy też klienci zostaną przywitani już w progu naprawdę efektownym rozwiązaniem. Mata podłogowa na wymiar będzie również pomocna w wizualnym oddzieleniu strefy wejściowej od właściwego wnętrza budynku, co z pewnością będzie pomocne dla osób odwiedzających duże obiekty publiczne. Idealnie dopasowany rozmiar maty sprawia, że całe pomieszczenie prezentuje się spójnie i nie jest optycznie podzielone na mniejsze części.Niestandardowe rozmiary – żaden problem!

Twoje wejście do biura czy też sklepu wyróżnia się niespotykanym kształtem? Z pewnością sen z powiek spędza Ci kwestia odpowiedniego utrzymania jej w czystości, gdyż ograniczona oferta tradycyjnych wycieraczek z pewnością nie spełnia Twoich oczekiwań. Na szczęście możesz zamówić efektowne i praktyczne maty podłogowe, które na specjalne zamówienie wykonywane są w nawet najbardziej nietypowych kształtach i rozmiarach. W efekcie będziesz mógł dopasować matę tak, aby idealnie odpowiadała ułożeniu drzwi wejściowych i dzięki temu perfekcyjnie zbierała brud, błoto i inne zanieczyszczenia. Taka mata podłogowa o niestandardowych rozmiarach z pewnością przyciągnie również spojrzenia Twoich gości oraz klientów.Wybierz matę do zadań specjalnych

Maty podłogowe poza najpopularniejszym umiejscowieniem tuż obok drzwi wejściowych, mogą być również wykorzystywane do innych celów. Przy ich pomocy można z łatwością oddzielić określone strefy o różnym przeznaczeniu czy też poinformować klientów o zalecanym kierunku formowania się kolejki. Do tych celów niezbędne jednak będą maty podłogowe o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Mogą być to maty bardzo długie, a jednocześnie wąskie, bądź maty o kształcie innym niż prostokątny – przykładowo może to być forma trapezu, trójkąta czy też okręgu. Bez względu na Twoją wyobraźnię i potrzeby odnośnie rozmiarów mat, odpowiednią matę dopasujesz perfekcyjnie do swoich potrzeb przy pomocy doświadczonych konsultantów firmy EMKA S.A.

Jeżeli najczęściej wykorzystywana mata podłogowa o kształcie prostokątnym nie jest dla Ciebie odpowiednia, wybierz matę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nowoczesnym możliwościom technologicznym producenci mat przygotują dla Ciebie produkt, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Taka skrojona na wymiar na mata podłogowa z pewnością posłuży Ci wiele lat i będzie cieszyć wzrok Twój oraz Twoich domowników bądź klientów.

Źródło: Matywejsciowe.pl - Serwis mat wejściowychRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »