Dom » Budownictwo

Maxima Grande, Maxima Slim i Maxima Molto – jeden system, wiele możliwości aranżacji nawierzchni

Maxima Grande, Maxima Slim i Maxima Molto – jeden system, wiele możliwości aranżacji nawierzchni
Zobacz więcej zdjęć »
Proste, geometryczne kształty i stonowane kolory – to wyróżniki płyt tarasowych Maxima Grande, Maxima Slim i Maxima Molto, wchodzących w skład systemu Maxima.

Produkty doskonale wpisują się w nowoczesne przestrzenie, a dzięki komplementarnym wymiarom mogą być ze sobą dowolnie zestawiane, tworząc oryginalne układy nawierzchni.

Maxima Grande – duży rozmiar, wielkie możliwości

Maxima Grande wyróżnia się słusznym formatem i praktycznym, prostokątnym kształtem. Jej pokaźne wymiary ułatwiają uzyskanie jednolitej, pozbawionej dużej liczby spoin nawierzchni o surowym, minimalistycznym charakterze. Płyta doskonale sprawdzi się np. podczas aranżacji rozległych powierzchni, znacznie przyspieszając prace brukarskie, a w połączeniu z mniejszymi elementami systemu Maxima pozwoli stworzyć nowoczesny taras, chodnik czy ścieżkę ogrodową.

wymiary: 120x40x10 cm

kolory: popielaty, antracyt

 

Maxima Slim – najmniejsza w rodzinie

Maxima Slim to najwęższa z propozycji wchodzących w skład systemu Maxima. Jej smukła, wyrazista linia umożliwia tworzenie zróżnicowanych, atrakcyjnych układów nawierzchni. Potencjał kreacyjny płyty zwiększa dostępność trzech eleganckich, stonowanych odcieni, pozwalających na uzyskanie oryginalnych, kontrastowych połączeń. Maxima Slim doskonale wpisze się w nowoczesne przestrzenie, występując zarówno samodzielnie, jak i w zestawieniu z pozostałymi produktami z grupy Maximia.

wymiary: 80x10x10 cm

kolory: popielaty, antracyt, pergaminowa biel

 

Maxima Molto – praktyczny wymiar tarasu

Maxima Molto zaskakuje wyjątkowym formatem, idealnie wpisującym się w obowiązujące trendy nawierzchniowe. Smukły, wydłużony kształt w połączeniu z surową kolorystyką sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako materiał na ścieżki i tarasy utrzymane w minimalistycznej estetyce. Płyta dobrze komponuje się m.in. z elementami Maxima Grande czy Maxima Slim, co pozwala na stworzenie jedynego w swoim rodzaju otoczenia posesji. Sposobów jej wykorzystania może być zatem tyle, ile podpowie wyobraźnia.

wymiary: 120x20x10 cm

kolory: popielaty, antracyt, pergaminowa biel

  

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz  www.ceramic.libet.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »