Dom » Wnętrza

Meble kuchenne … dla pragmatyków

Meble kuchenne … dla pragmatyków
Zobacz więcej zdjęć »
RUSTgroup rozszerzył swoje portfolio o markę WITT-kuchnie. Jest to marka mebli kuchennych na wymiar. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które podchodzą do życia … bardzo praktycznie i pragmatycznie.

Bardzo atrakcyjna cena mebli i obecność w strukturach koncernu RUSTgroup to gwarancja solidnego i odpowiedzialnego podejścia do klienta.  Meble WITT - kuchnie to meble praktyczne i trwałe na wiele lat .

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie ma w nich miejsca na zbędne nowinki techniczne – oferta mebli Witt - kuchnie przygotowana została z myślą o osobach, które na danym etapie swojego życia nie chcą inwestować w drogie rozwiązania markowych firm, ale nie chcą też kupować mebli w paczkach. Oferta mebli kuchennych Witt - kuchnie skierowana jest do osób, które poszukują ładnej i estetycznie wykonanej w detalach kuchni na bazie całych szafek i dystrybuowana jest na terenie Polski w sieci handlowej Mebel RUST oraz w niezależnych patronackich studiach kuchennych.

WITT kuchnie proponuje klientom kuchnie w dwóch ofertach: WITT Essence oraz WITT Exclusive.

Kuchnie WITT Essence to propozycja dla osób ceniących trwałość i funkcjonalność mebli w korzystnej cenie. To oferta dla świeżo upieczonych małżonków i właścicieli mieszkań do wynajęcia. Kuchnie WITT Essence cieszą się także sporą popularnością wśród osób starszych, które więcej czasu spędzają w domu, chcą cieszyć się z estetyki i komfortu użytkowania swojej kuchni i nie zamierzają  ponownie jej  wymieniać. Należy przyjąć, że ceny zestawu mebli kuchennych rozpoczynają się od 7 tys. i raczej nie przekraczają 20 tys.

Kuchnie WITT Exclusive skierowane do osób poszukujących bardziej wysublimowanych projektów, o wyższym poziomie komplikacji i trudności zaprojektowania, produkcji i wykonania mebli. Oferta ta jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną podwyższonego standardu kuchni, dla których oferta WITT Essence jest zbyt wąska i dlatego poszukują większego wyboru. W tym przypadku ceny zestawów mebli kuchennych najczęściej kupowanych (bez AGD, techniki sanitarnej i kuchennej) wahają się od 10 do 28 tys. zł

Kuchnią z oferty Witt - kuchnie, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów jest kuchnia Sesia. Jest to nowoczesna kuchnia w zawsze modnych bielach. Akcentem kolorystycznym są lubiane przez panie domu brązy. Kuchnię tę wyróżnia ciekawy design. Sesia pasuje do wnętrz każdego typu. Jest to doskonałe rozwiązanie w mieszkaniach, w których salon połączony jest z aneksem kuchennym, ponieważ bez problemu dobierzemy do niej pasujące do całości meble do salonu. Jest również idealnym rozwiązaniem do samodzielnych pomieszczeń kuchennych.

www.rust.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »