Dom » Budownictwo

Meble Rosanero dostępne w salonie 9design

Meble Rosanero dostępne w salonie 9design
Zobacz więcej zdjęć »
Troska o zadowolenie klientów oraz zapewnienie im profesjonalnego doradztwa i kompleksowego wsparcia na każdym etapie zakupu to tylko niektóre z priorytetów, jakie od lat stawia sobie firma Rosanero.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów jej produktami marka nawiązała współpracę z salonem 9design. Wybrane meble Rosanero będzie można teraz zobaczyć na żywo w Warszawie, w sklepie 9design przy ulicy Lucerny 25.

Rosanero to polski producent nowoczesnych mebli oraz akcesoriów do wnętrz. W jego ofercie znaleźć można m.in. komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie produkty powstają na indywidualne zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym. Marka specjalizuje się w sprzedaży internetowej – jej asortyment można zakupić na stronie www.rosanero.pl. Rosanero systematycznie realizuje swoją strategię rozwoju, czego najlepszym dowodem jest nawiązanie współpracy z salonem sprzedaży 9design.

Salon 9design to miejsce popularne wśród osób, które cenią dobry design i poszukują nowoczesnych mebli i dodatków do swoich wnętrz. Tym bardziej cieszy nas fakt, że obecne są w nim także produkty Rosanero. Rozpoczęcie współpracy z tym salonem to część naszej polityki, zgodnie z którą staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców szukających mebli wyróżniających się niebanalnym wzornictwem. Teraz potencjalni klienci zyskali kolejną możliwość, by na żywo obejrzeć i przetestować nasze produkty”, informuje Karina Wilkołek, prezes zarządu Anders Meble, właściciela marki Rosanero.

Co wpłynęło na przyjęcie Rosanero do grona partnerów 9design? „Naszą wizytówką jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych producentów. Przy podjęciu decyzji o współpracy kluczowa była dla nas wysoka jakość produktów, bogata oferta oraz wieloletnia obecność na rynku. Jesteśmy przekonani, że dzięki ścisłej współpracy z marką Rosanero będziemy w stanie jeszcze lepiej spełnić oczekiwania klientów, którzy poszukują nowoczesnych mebli najwyższej jakości”, wyjaśnia Sylwia Błażejowska z salonu 9design.

Salon 9design zlokalizowany jest w Warszawie, przy ul. Lucerny 25. Na żywo będzie można tam zobaczyć wybrane produkty z oferty Rosanero, m.in. narożnik MOOD, krzesło LOFT, stół SKORPION oraz sofę HAROLD.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »