Firma » Biznes

Mechanik podejmie współpracę z przedsiębiorcami

Raciborska Izba Gospodarcza oraz Zespół Szkół Mechanicznych w Raciborzu zapraszają przedsiębiorców do współpracy. Głównym celem działania to przede wszystkim wykształcenie specjalistów i zapewnienie im stabilnej, atrakcyjnej pracy po ukończeniu szkoły.

O dobrych specjalistów na dzisiejszym rynku pracy trudno. Dlatego Zespół Szkół Mechanicznych przy współpracy z Raciborską Izbą Gospodarczą daje możliwość wyszkolenia kadry, która po ukończeniu nauki znajdzie zatrudnienie w wyuczonym zawodzie. Do tego celu zachęca lokalne firmy do kooperacji. 

Korzyści płynących ze wspólnych działań jest wiele. Przede wszystkim przedsiębiorca, decydujący się na współdziałanie ze szkołą  wychowuje własną kadrę w oparciu o programy praktycznej nauki zawodu dostosowanej do potrzeb firmy. Posiada stały dopływ młodych i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Ponadto tworzy wizerunek firmy dbającej o rozwój edukacji i zdobywanie kompetencji zawodowych. 

Przy współpracy wiele zyskuje również ZSM. Przede wszystkim zwiększy się zainteresowanie nauką w tej szkole. Placówka będzie prowadzić kształcenie zawodowe zgodne z oczekiwaniem rynku pracy. A co za tym idzie zwiększy się liczna absolwentów. 

Przedsiębiorcy, w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat form współpracy , proszeni są o zgłaszanie się na adres mailowy slawomir.janowski@zsm.slask.pl
* * *
Raciborska Izba Gospodarcza
Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. 
Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji. 

Kontakt:
Raciborska Izba Gospodarcza
Małgorzata Nawrat
rig@raciborz.com.pl
32 415 51 89
Adventure Media
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
604 231 738


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »