Firma » Reklama

Media Connect obsługuje ava-sklep.pl

Media Connect obsługuje ava-sklep.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Laboratorium Kosmetyczne AVA otwiera internetowy sklep firmowy. W odróżnieniu od innych sklepów internetowych oferuje swój pełen asortyment zarówno kosmetyków detalicznych jak również profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych i SPA. Sklep można znaleźć pod adresem www.ava-sklep.pl

Zastosowano w nim szybki system wyszukiwania produktów, bezpieczny sposób dokonywania transakcji poprzez platnosci.pl oraz dostawę kurierską.

Obsługą techniczną zajmuje się agencja ITevolution zaś marketingiem i Public Relations Media Connect od dwóch lat związana z Laboratorium Kosmetycznym AVA.

Laboratorium Kosmetyczne AVA istnieje i prowadzi nieprzerwanie działalność od 1961 roku. „W zgodzie z naturą"® to hasło, które przyświeca działalności Laboratorium od początku jej istnienia. Jako pierwsza i jedyna polska firma posiada licencję na produkcję kosmetyków ekologicznych wg standardów ECOCERT.

Agencja Media Connect świadczy usługi public relations typu full service. Od 2005 agencja ma w swoim port folio m.in. Ava Laboratorium, Datalogic, Bank Gospodarstwa Krajowego, Greń Communication, Ministerstwo Zdrowia, UTA Polska, Weight Watchers Polska, Velvet Art, itd. oraz projekty UE. Zespół agencji tworzą specjaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali m.in. w największej agencji PR na świecie Burson-Marsteller.

Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl oraz na www.mediaconnect.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »