Technologie » AGD - RTV

Media Expert otwiera kolejne elektromarkety

Media Expert otwiera kolejne elektromarkety
Zobacz więcej zdjęć »
W pierwszej połowie bieżącego roku sieć Media Expert planuje otworzyć kolejne salony. Otwarcia odbędą się w miastach: Grójec, Lublin, Żuromin, Łuków, Węgrów, Żyrardów, Biskupiec, Olecko, Giżycko i Krapkowice.

Do tego dojdą jeszcze inne lokalizacje: w Puławach, Giżycku, Mrągowie, Grajewie, Zduńskiej Woli, Lubartowie, Kielcach i Zambrowie. Będą to elektromarkety o średniej powierzchni około 1 000 m2 (od 700 do 1 500).  Część z nich będzie zlokalizowana także w Galeriach Handlowych. Częściowo są już podpisane umowy.Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »