Technologie » AGD - RTV

Media Expert: "Płacimy za oceny!"

Zakończenie szkoły i rozdanie świadectw to tradycyjnie czas uruchomienia przez Media Expert promocji „Płacimy za oceny!”.Sieć premiuje wszystkie piątki i szóstki na świadectwie, a także wzorowe i bardzo dobre zachowanie. Akcja trwa od 19 do 24 czerwca. Z naliczonych rabatów skorzystać można zarówno przy zakupach w elektromarketach, jak i przez sklep internetowy mediaexpert.pl.

Promocja „Płacimy za oceny” polega na przyznawaniu rabatu przy jednorazowych zakupach o wartości co najmniej 200 zł. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest okazanie oryginału świadectwa szkolnego (własnego albo innej osoby, np. dziecka) z 2019 roku. Świadectwa szkolne przedstawiane w ramach promocji nie łączą się. Oznacza to, że przy zakupach o wartości co najmniej 200 zł, można przedstawić wyłącznie jedno świadectwo szkolne. Sieć Media Expert premiuje każdą „piątkę” kwotą 5 złotych, „szóstkę” zaś kwotą 6 złotych. Jeśli na świadectwie znajdzie się ocena bardzo dobra z zachowania, rabat wynosi dodatkowe 5 zł, a za ocenę wzorową – 6 zł. W akcji mogą wziąć udział również świadectwa opisowe, przyznawane w klasach I-III. Takie cenzurki umożliwiają skorzystanie z rabatu o wartości 20 złotych.

Promocja „Płacimy za oceny!” trwać będzie od 19 do 24 czerwca 2019 r. Udział w niej mogą wziąć Klienci, którzy realizować będą zakupy w dowolnym elektromarkecie Media Expert w całej Polsce. Rabat przyznawany za oceny przysługuje również kupującym przez sklep internetowy mediaexpert.pl. W tym drugim przypadku, warunkiem jest odbiór własny zakupionego towaru w sklepie stacjonarnym, gdzie zostanie zweryfikowane świadectwo i naliczony przysługujący rabat.  

Rabaty w ramach akcji „Płacimy za oceny!” nie podlegają wymianie na środki pieniężne. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie mediaexpert.pl .

Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »