Technologie » AGD - RTV

Media Expert podsumowuje wakacje

Media Expert podsumowuje wakacje
Zobacz więcej zdjęć »
Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa ponad 270 elektromarketów. Dzięki zatrudnianiu najlepszych pracowników firma dostarcza Klientom zadowolenie z robienia zakupów.

 Ta dynamicznie rozwijająca się firma tylko w okresie wakacji otworzyła aż 9 nowych elektromarketów i zatrudniła w nich aż 135 osób.
Największy z nowo otwartych sklepów mieści się w Koszalinie przy ulicy. Bohaterów Warszawy 2,  a zatrudnione w nim zostały  24 osoby. Bardzo silnie Media Expert rozwija się także na Mazurach. W tym jednym z najpiękniejszych zakątków w Polce otwarto ostatnio aż 4 elektromarkety.

Dwa w Giżycku - jeden mieści się w Galerii Batory, natomiast drugi jest to obiekt wolnostojący - przy ulicy ul. Wł. Jagiełły 1a. Trzecim  sklepem mieszczącym się na Mazurach jest ten w Ełku, natomiast czwarty znalazł się w Biskupcu, w centrum Karuzela Park.

Oprócz miast wymienionych powyżej Media Expert otworzyło także elektromarkety w Kluczborku, Złotoryi, Ostrzeszowie oraz Łukowie. Media Expert także po wakacjach planuje bardzo mocną ekspansję w całej Polsce.

 Operatorem sieci Media Expert są firmy Terg S.A oraz Domex Sp. z o. o.

Media Expert PRESS BOX
więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »