Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Media Expert w nowym lokalu Galerii Jasło

9 sierpnia po przeniesieniu do nowego lokalu został otwarty Media Expert w Jaśle. Elektromarket działa w Galerii Jasło od 2008 został przeniesiony do większego lokalu, teraz powierzchnia elektromarketu wynosi 600 mkw.


Przeniesienie w znaczący sposób wpłynie na jakość oraz komfort zakupów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zupełnie odmieniony elektromarket oraz wyjątkową ofertę cenową. Do nowego lokalu zostały wprowadzone nowe standardy ekspozycyjne, które intuicyjnie  prowadzą klientów przez świat najnowszych technologii, multimedia oraz energooszczędny sprzęt gospodarstwa domowego. Zmiany objęły układ poszczególnych działów sprzedaży, zaczynają się już przed wejściem które posiada nową aranżację. Teraz powierzchnia handlowa sklepu składa się z jednej głównej alei biegnącej przez cały elektromarket. Media Expert w Jaśle jest odpowiedzią na wymagania klientów to dla nich stworzyliśmy przyjazną przestrzeń w której komfortowo mogą dokonywać decyzji zakupowych .Media Expert
więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »