Technologie » AGD - RTV

Media Expert znów premiuje uczniów! Rabat na zakończenie roku szkolnego!

Media Expert znów premiuje uczniów! Rabat na zakończenie roku szkolnego!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Świętowanie wakacji warto zacząć od wizyty w Media Expert.Sieć przygotowała dla wszystkich uczniów promocję „Płacimy za naukę!”, w ramach której każdy zakup powyżej kwoty 250 złotych premiuje jednorazowym rabatem w kwocie 40 pln. Akcja trwa tylko przez cztery dni i obejmuje zakupy w sklepach stacjonarnych, a także na mediaexpert.pl pod warunkiem skorzystania z opcji osobistego odbioru. W obu przypadkach uczeń lub jego opiekun musi okazać tylko ważną legitymację szkolną.

Jednorazowy rabat przysługuje przy każdym zakupie za kwotę powyżej 250 złotych i jest odliczany od razu przy kasie. Oznacza to, że kupując produkt o wartości 250 złotych, zapłacimy za niego dokładnie 40 złotych mniej. Z promocji można skorzystać również kupując przez internet, ale w tym wypadku konieczne jest wybranie opcji osobistego odbioru w jednym z ponad 500 sklepów i okazanie ważnej legitymacji szkoły podstawowej, ponadpodstawowej lub studenckiej. Każda legitymacja uprawnia do skorzystania z rabatu tylko jeden raz.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie mediaexpert.pl i we wszystkich kanałach społecznościowych sieci Media Expert.

Regulamin akcji „Płacimy za naukę!” jest opublikowany pod linkiem: https://www.mediaexpert.pl/placimyzaoceny .  
Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »