Technologie » AGD - RTV

Media Markt zaprasza mieszkanców Żor do wspólnej zabawy

Pod koniec września sieć Media Markt otworzy w Żorach sklep z nowoczesną elektroniką.Zanim to jednak nastąpi, marka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy. W sobotę, 24 września na Rynku Miejskim ustawiony zostanie namiot z bezpłatnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych – zabawami i konkursami, w których każdy może wygrać atrakcyjne nagrody!

Najnowszy sklep Media Markt powstanie w centrum w handlowej części miasta, w sąsiedztwie Fabryki Formy oraz Parku Handolwego Żory. Mieszkańcy miasta i okolic zyskają bezpośredni dostęp do największej oferty urządzeń dla domu i biura, ciekawych usług i fachowych porad ekspertów z branży elektroniki użytkowej. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem marketu, Media Markt przygotował dla klientów niespodziankę - zaprasza dzieci oraz dorosłych na pełen atrakcji piknik technologiczny.

24 września br. na Rynku Miejskim w Żorach ustawiony zostanie namiot Media Markt, w którym w godzinach 12.00 - 18.00 będą czekały na gości liczne atrakcje. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować swoich sił w grach zręcznościowych, m.in. zabawa w piłkarzyki oraz batak – urządzenie zaprojektowane do ćwiczenia koordynacji ruchowej i koncentracji. Dla wielbicieli gier wideo organizatorzy przewidzieli pełną emocji rywalizację przy wykorzystaniu okularów VR, dzięki którym można będzie przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, przeżywać ekscytujące przygody i podziwiać przeróżne światy, miejsca. Dodatkowo, uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z wybranymi produktami oraz pogłębić swoją wiedzę na temat nowych technologii i uzyskać fachowe porady. Do wspólnej zabawy będzie zachęcała muzyka DJ-a, zaś kawa oraz słone i słodkie przekąski pozwolą szybko zregenerować siły. Organizatorzy zaplanowali także specjalną strefę zabaw i atrakcje dla najmłodszych gości wydarzenia – jeździki i gry samochodowe na specjalnym fotelu rajdowym.

Przygotowania do otwarcia sklepu w Żorach zbliżają się ku końcowi i z przyjemnością zaprosimy wkrótce mieszkańców miasta do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Tymczasem już 24 września br. zapraszamy na Rynek Miejski, gdzie przygotowaliśmy imprezę powitalną. Nie ma chyba lepszego sposobu na powitanie naszych przyszłych Klientów, niż wspólna zabawa i możliwość zapoznania się z nowinkami technologicznymi. Przy okazji będzie można wygrać ciekawe nagrody, dlatego popołudnie w towarzystwie MM z pewnością będzie udane dla całej rodziny.– powiedział Arkadiusz Cichosz, Dyrektor Marketu Media Markt w Żorach.


Media Markt
Więcej informacji ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »