Technologie » AGD - RTV

MediaMarkt w Krośnie rozpoczyna działalność. Wielkie otwarcie 29 września

Już 29 września o godzinie 9.00 nowy MediaMarkt w Krośnie powita pierwszych klientów, zapewniając mieszkańcom miasta i okolic kompleksową ofertę sprzętu, usług i doradztwa z zakresu nowych technologii.Z okazji otwarcia będzie można nabyć wiele produktów w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

Krośnieński MediaMarkt będzie zlokalizowany w Galerii VIVO przy ul. Bieszczadzkiej 29. – Liczymy na to, że nowo otwarty MediaMarkt, podobnie jak inne placówki naszej sieci, w krótkim czasie stanie się pierwszym adresem dla osób zainteresowanych szerokim wyborem nowoczesnych urządzeń RTV i AGD – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – Dynamiczny rozwój nowych technologii powoduje, że szybki i wygodny dostęp do nich jest  większości z nas niezbędny. Z technologii korzystamy dziś w niemal każdej dziedzinie życia – ułatwia nam pracę i komunikowanie się, dostarcza przyjemności i unikalnych wrażeń, pomaga realizować pasje. Otwierając nowy MediaMarkt w Krośnie, wychodzimy naprzeciw tym potrzebom współczesnego konsumenta.

Szeroki asortyment marketu z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich miłośników cyfrowych innowacji. MediaMarkt zaoferuje pełną gamę urządzeń cieszących się dzisiaj największym zainteresowaniem: rozwiązań mobilnych, sprzętu gamingowego, gadżetów z zakresu elektroniki sportowej oraz praktycznych i modnych akcesoriów. – Wiemy, jak ważna dla klienta jest możliwość bezpośredniego zapoznania się ze sprzętem – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – Dlatego w naszym sklepie tworzymy komfortowe warunki do sprawdzenia funkcji oferowanych produktów. My nie  tylko sprzedajemy urządzenia, ale też zachęcamy i inspirujemy do odkrywania, jakie możliwości daje nam nowoczesna technologia.

W krośnieńskim MediaMarkt znaleźć będzie można również kompleksowy wybór użytkowego sprzętu AGD oraz inne urządzenia i akcesoria niezbędne do wyposażenia domu  i biura - sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy. Nie zabraknie też produktów uatrakcyjniających wolny czas, jak sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy.

- Oferujemy produkty najbardziej pożądanych, znanych polskich i światowych marek – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – Mamy też znakomitą propozycję dla osób poszukujących urządzeń wysokiej jakości w dobrej cenie – to sprzęt naszych marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY.

Wychodząc poza ofertę produktową, MediaMarkt zapewnia również bogaty pakiet usług. Obejmuje on m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną, odbiór produktów zamówionych on-line na www.mediamarkt.pl; pomoc informatyczną i wiele innych udogodnień. W sklepie można zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego. Można tu również skorzystać z fachowego doradztwa.

Z okazji otwarcia, krośnieński MediaMarkt przygotował specjalną ofertę promocyjną, obejmującą urządzenia ze wszystkich kategorii produktowych, m.in.:

- iPhone 6 za 1499,- zł;
- TV Philips  43PFT4001 za 999,- zł;
- Laptop Acer Aspire 3 intel Celeron 15,6” za 1099,- zł;
- Pralka Beko (1000 obr./min., ładowność 6kg)  za 599,- zł.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, MediaMarkt aktywnie angażuje się we wsparcie lokalnej społeczności. Klienci sklepu w Krośnie wybiorą jedną z trzech organizacji, która otrzyma od MediaMarkt sprzęt o wartości 8 000 zł  (każda z pozostałych dwóch – otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł). Do głosowania uprawnia żeton otrzymany od kasjera przy dokonaniu zakupu - wystarczy wrzucić go do jednej z urn oznaczonych nazwą organizacji. Głosowanie potrwa do 29 października.

Media Markt
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »