Technologie » AGD - RTV

MegaMarket z certyfikatem "Przyjazny regulamin"

MegaMarket z certyfikatem "Przyjazny regulamin"
Zobacz więcej zdjęć »
Sklep internetowy MegaMarket.com.pl może pochwalić się prestiżowym certyfikatem „Przyjazny regulamin” przyznanym przez wiodący polski portal prawniczy e-prawnik.pl. Certyfikat stanowi przede wszystkim symbol zaufania, wiarygodności i prawidłowego funkcjonowania sklepu.Redakcja popularnego polskiego serwisu o tematyce prawniczej odznaczyła sklep internetowy MegaMarket.com.pl certyfikatem „Przyjazny regulamin”. Jest to specjalne wyróżnienie, którym pochwalić mogą się do tej pory nieliczni. Odznaczenie portalu e-prawnik.pl stanowi uznanie dla rzetelności obowiązującego regulaminu zakupów w sklepie MegaMarket.com.pl.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie transakcje w naszym sklepie odbywały się w oparciu o przejrzysty i maksymalnie przyjazny klientom regulamin zakupów. Cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Przyznany certyfikat jest gwarancją tego, że nie stosujemy żadnych zakazanych praktyk i każdy klient dokonujący u nas zakupu może czuć się bezpiecznie.

MegaMarket.com.pl to sklep godny zaufania i ten certyfikat to potwierdza. – mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor Handlowy ds. sklepów internetowych w Grupie Domex.

Certyfikat „Przyjazny regulamin” przyznawany jest przez serwis e-prawnik.pl – wiodący polski portal prawny oferujący kompendium wiedzy prawnej oraz gwarantujący profesjonalną pomoc prawną online.

Sklep internetowy MegaMarket firmy Domex istnieje od 2006 roku. Powstał w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet.  Firma Domex posiada własne nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe wysokiego składowania o powierzchni ponad 11 000 mkw., dzięki czemu aż 80 % zamówień może zostać zrealizowanych w dniu ich złożenia.  Odpowiednie magazynowanie i profesjonalne przygotowanie towarów do transportu  zapewnia  stuprocentowe bezpieczeństwo wysyłanego sprzętu.

Domex


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »