Firma » Bankowość

mEmisja na akcje LW Bogdanka SA

mEmisja na akcje LW Bogdanka SA
Zobacz więcej zdjęć »
mBank udostępnia kredyt na zakup akcji LW Bogdanka SA. Minimalna kwota kredytu na akcje LW Bogdanka SA wynosi 10 000 zł, maksymalnie na ten cel można uzyskać 4,3 mln zł.

Maksymalny stosunek kwoty kredytu po podwyższeniu do środków własnych Kienta wynosi 3:1.

Oprocentowanie kredytu wynosi 6,01% - odsetki naliczane od dnia 5 czerwca br.

Prowizja za podwyższenie kwoty kredytu wynosi:

  • od 10 000,00 PLN do 249 999,99 PLN - 0,45%
  • od 250 000,00 PLN do 499 999,99 PLN - 0,40%
  • od 500 000 PLN - 0,35%

Termin ostatecznej spłaty kredytu wyznaczono na 31 lipca br.

Kredyt mEmisja jest przeznaczony na zakup akcji na rynku pierwotnym. Oferta jest dostępna dla Klientów eMAKLERA. Aby podpisać umowę, należy złożyć wniosek internetowy w serwisie transakcyjnym wybierając sposób podpisania umowy - w Centrum Finansowym mBanku lub za pośrednictwem kuriera. Obie formy są bezpłatne.

Przypominamy, że Ramowa Umowa Kredytowa < http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/ruk.html>, podpisana przy uzyskiwaniu mEmisji umożliwia otrzymanie kredytu gotówkowego, odnawialnego i karty kredytowej mBanku jedynie na podstawie wniosku składanego w Internecie. Kredyt mEmisja Klient może obsługiwać poprzez internet lub mLinię.

Obecnie za pośrednictwem mBanku akcje, obligacje oraz papiery wartościowe kupuje 126 tys. Klientów.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje ciągły dostęp do Giełdy, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »