Technologie » Telekomunikacja

Mercedes-Benz Leasing Polska wybrał TETA Personel

Wiodące przedsiębiorstwo leasingowe w Polsce wdrożyło nowoczesny system HR firmy UNIT4 TETA, wspomagający obsługę procesu rozliczania umów cywilnoprawnych.

Szeroki zakres oferowanych usług finansowych oraz pierwszorzędna jakość produktów przyczyniają się do konsekwentnego umacniania pozycji Mercedes-Benz Leasing Polska na rynku polskim. Szybki postęp generuje potrzebę wdrażania nowych rozwiązań informatycznych. Firma zdecydowała się na aktualizację użytkowanego oprogramowania w zakresie modułu umowy cywilnoprawne, przechodząc z interfejsu TETA 2000 na TETA Constellation. 

 

Użytkownicy systemu TETA Constellation Personel mogą teraz łatwo i szybko ewidencjonować rachunki do umów cywilnoprawnych: umowy zlecenia, honoraria, umowy agencyjne itp., zawierane zarówno z własnymi pracownikami jak i z osobami spoza firmy.

 

W aplikacji występują mechanizmy weryfikujące poprawność wprowadzania danych przez użytkownika. System kontroluje jakim ubezpieczeniom podlegają zleceniobiorcy w zależności od rodzaju umów o charakterze cywilnoprawnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »