Technologie » Komputery

Mercer korzysta z Comarch ECM i ICT w celu digitalizacji i automatyzacji korespondencji w obszarze p

Mercer korzysta z Comarch ECM i ICT w celu digitalizacji i automatyzacji korespondencji w obszarze p
Zobacz więcej zdjęć »
Firma doradcza Mercer w Niemczech zdecydowała się na zakup systemu Comarch ECM, w celu digitalizacji komunikacji z emerytami i osobami wnioskującymi o rentę.

Prowadzenie komunikacji z osobami uprawnionymi do świadczeń emerytalnych to obszar działalności, który firma Mercer realizuje dla przedsiębiorstw w ramach zarządzania pracowniczymi programami emerytalnymi. Spełniające indywidualne potrzeby firmy Mercer rozwiązanie IT wraz z infrastrukturą Comarch ICT przyczyni się do optymalizacji i automatyzacji procesów komunikacyjnych.

Jednym z podstawowych obszarów działalności firmy Mercer w Niemczech jest świadczenie usług doradczych dla przedsiębiorstw w zakresie pracowniczych programów emerytalnych, administracji inwestycyjnej i emerytalnej, jak również wynagrodzeń, strategii odnoszących się do kapitału ludzkiego oraz fuzji i przejęć. Szczególnie w obszarze programów emerytalnych firma boryka się z ogromną liczbą dokumentów. Dotychczas zarządzanie tymi dokumentami odbywało się tylko na bazie dokumentów w wersji papierowej. W celu dokonania digitalizacji tych procesów firma Mercer zdecydowała się na wdrożenie systemu Comarch ECM. Rozwiązanie Enterprise Content Management jest częścią kompleksowej oferty Comarch w zakresie zarządzania dokumentami i wymianą danych.

Czytaj całopść artykułu tutaj: https://erp-view.pl/ecm/28089-mercer-korzysta-z-comarch-ecm-i-ict-w-celu-digitalizacji-i-automatyzacji-korespondencji-w-obszarze-programow-emerytalnych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »