Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Mercure Warszawa Airport już otwarty!

Mercure Warszawa Airport już otwarty!
Zobacz więcej zdjęć »
W ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił dynamiczny rozwój marki Mercure w Polsce. Dziś do sieci dołączył kolejny hotel - Mercure Warszawa Airport.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguObiekt działa na podstawie umowy franczyzy oraz będzie pierwszym w Polsce z nową identyfikacją wizualną. To już trzeci w stolicy i 18. w kraju hotel tej marki.

Dla podróżujących 

Trzygwiazdkowy hotel DeSilva Warszawa Airport zmienił nazwę na Mercure Warszawa Airport. Obiekt usytuowany jest w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części miasta, w odległości 5 km od centrum Warszawy i 3 km od lotniska im. Fryderyka Chopina. Posiada 117 komfortowych pokoi, do dyspozycji gości jest także restauracja, bar oraz 9 sal konferencyjnych. Hotel, jako pierwszy w Polsce otrzyma nowy logotyp marki Mercure, który od tej pory będzie widniał na wszystkich materiałach informacyjnych. Zmiana związana jest z nową identyfikacją wizualną marki, wdrażaną stopniowo we wszystkich obiektach Mercure na świecie. Dodatkowymi atutami hotelu jest własny parking i garaż podziemny. 

Hotel Mercure Warszawa Airport to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć stolicę na wyciągnięcie ręki. Blisko stąd do najważniejszych obiektów biznesowych i atrakcji Warszawy, a sąsiedztwo międzynarodowej trasy E77 pozwala szybko wyruszyć w stronę Krakowa, Katowic i Wrocławia, czyniąc z hotelu doskonały przystanek w podróży po Polsce. 

Hotel zorientowany biznesowo

Mercure Warszawa Airport oferuje aż 9 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić łącznie 345 osób. Nowoczesne zaplecze pozwala na zorganizowanie równocześnie nawet kliku spotkań, konferencji, szkoleń, czy bankietów. Hotelowa restauracja proponuje ciekawe i smaczne menu. Oferuje specjały polskiej i śródziemnomorskiej kuchni. Przestronna sala na 75 osób gwarantuje wyśmienitą atmosferę podczas każdego posiłku.

Marka Mercure

Mercure to hotele, których charakter nawiązuje do tradycji miejsca, w którym się znajdują. Łączą one lokalną historię z nowoczesnością. Znajduje to odzwierciedlenie w wystroju wnętrz, czy menu pełnym regionalnych przysmaków. Marka Mercure jest dla franczyzobiorców szansą i sposobem na zachowanie lokalnego charakteru przy równoczesnym wzmocnieniu działalności operacyjnej poprzez światowe standardy i rozwiązania stosowane przez sieć. 

’’Dołączenie do sieci Mercure było dla nas strategicznym posunięciem. Chcieliśmy zachować znaczną część naszej dotychczasowej tożsamości, stając się równocześnie częścią globalnej marki, która daje ogromne szanse na rozwój. W przypadku Mercure chodzi m.in. o kanały dystrybucyjne, bardzo dobry wizerunek, czy globalny program lojalnościowy Le Club Accorhotels.’’- powiedziała Iwona Świtek, dyrektor hotelu Mercure Warszawa Airport.

Mercure Warszawa Airport jest 18. hotelem tej sieci w Polsce. Oferta marki jest również dostępna w następujących miastach: Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Lublin, Mrągowo, Opole, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Cieszyn, Piotrków Trybunalski, Krynica Zdrój i Zamość.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »