Technologie » Komputery

Męska moda od Lancerto pod kontrolą Comarch ERP

Lancerto, polska marka odzieżowa klasy premium dla mężczyzn, usprawnia procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP XL, jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP.

Wdrożenie rozwiązania, które od października tego roku będzie narzędziem IT wykorzystywanym przez 170 pracowników Lancerto, prowadzi Comarch.

Specyfika branży fashion polega na zapewnieniu klientom dostępu do towaru w pełnej rozmiarówce i gamie kolorystycznej. Kluczowa jest kwestia zarządzania przepływem towaru oraz informacji na linii magazyn – salon sprzedaży. W związku z rozwojem firma Lancerto poszukiwała systemu, który kompleksowo wesprze zarządzanie przedsiębiorstwem, w tym właściwie obsłuży procesy sprzedaży i reklamacji oraz pracę magazynu. Istotny był także fakt dostępności do danych w czasie rzeczywistym – bez opóźnień wynikających z ich migracji.

Ten rok jest przełomowy dla naszej firmy. Rozwijamy sieć sprzedaży, zwiększamy asortyment i wprowadzamy nowy concept sklepu. Zależy nam na tym, by zapewnić rozwijającej się firmie właściwe wsparcie systemowe i dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Comarch – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto. O wyborze rozwiązania oferowanego przez Comarch przesądziły jego dostosowanie do branży fashion, bezpieczeństwo, kompleksowość oraz przyjazny użytkownikowi interfejs.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/meska_moda_od_lancerto_pod_kontrola_comarch_erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »