Dom » Architektura

Męski minimalizm – czyli kompaktowa kuchnia dla singla

Męski minimalizm – czyli kompaktowa kuchnia dla singla
Zobacz więcej zdjęć »
Na co zwróci uwagę pan domu, projektując swoje wnętrze?

W kuchni coraz częściej rządzą panowie – z ok. 7 mln polskich singli, aż 40 proc. stanowią mężczyźni i jak przewidują eksperci – liczba ta będzie ciągle rosnąć. W związku z tym, że mężczyźni coraz chętniej gotują i spędzają więcej czasu w kuchni, przykładają również większą uwagę do jej wyposażenia. Na co więc zwróci uwagę pan domu, projektując swoje wnętrze?

Mieszkanie dla singla, czyli najczęściej kawalerka lub niewielkie M2, wymaga przemyślanego i starannego zagospodarowania każdego centymetra powierzchni. Z myślą o właścicielach małych kuchni – marka Freggia przygotowała pełną gamę funkcjonalnych sprzętów kuchennych, które łączą w sobie nowoczesne rozwiązania i elegancki, włoski design. Wśród urządzeń Freggia znajdą coś dla siebie również panowie, dla których coraz większe znaczenie ma indywidualizm w projektowaniu wnętrz. Na co zwróci uwagę mężczyzna, urządzając swoją niewielką kuchnię? Przede wszystkim na użyteczność sprzętu AGD i jego nowoczesny styl.


Piekarnik – wielozadaniowy i kompaktowy

 Eklektyczny piekarnik do zabudowy Freggia OEME45X z serii Compatto ma jedynie 45 cm szerokości, przy jednoczesnej powiększonej objętości wnętrza. Dzięki temu w urządzeniu, które zajmuje mniej miejsca w zabudowie kuchennej, można przygotować potrawy w naczyniach o standardowej wielkości. Piekarnik posiada 5 funkcji pieczenia, w tym m.in. turbo grill i termoobieg. Elektroniczny wyświetlacz i sterowanie dotykowe pozwalają łatwo sprawdzić czas pieczenia i ustawić optymalny program do każdego rodzaju potrawy. Piekarnik Freggia, który wyróżnia się nowoczesnym stylem i eleganckim designem, idealnie wpisze się
w obowiązujące trendy aranżacji kuchennych.

Mała płyta – wygoda i oszczędność miejsca

Mężczyzna, który mieszka sam i rzadko korzysta z czterech standardowych palników podczas gotowania, może zdecydować się na dwupalnikową płytę do zabudowy. Płyta ceramiczna Freggia HCE32E1B, składająca się z dwóch stref grzewczych (w tym jednej poszerzanej), pozwala na przygotowywanie posiłków w dowolnej wielkości naczyniach. Urządzenie posiada opcję szybkiego nagrzewania i ochrony przed zalaniem, a idealnie gładka powierzchnia sprawia, że jest dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości, w porównaniu np. do płyty gazowej.  Nieskazitelna kuchnia? – Tak, poproszę!

 

Każdy element wyposażenia małej kuchni powinien być starannie zaprojektowany. Aby maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń, warto zdecydować się na okap podszafkowy, nad którym można zamontować dodatkową szafkę lub półkę. Urządzenie Freggia CHBE5X z serii Primo, wyposażone jest w trwałe filtry przeciwtłuszczowe wykonane z aluminium, co zapewnia jego efektywność i wysoką wytrzymałość. Funkcja „Clean air” zapewnia ciągłą cyrkulację powietrza i pomaga szybko pozbyć się nieprzyjemnych zapachów nawet z aneksu kuchennego – jego wydajność w trybie intensywnym sięga aż 628m3/h.

Urządzenia marki FREGGIA kosztują od 1 199 zł do 2 249 zł.

 Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

itbccom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »