Rozrywka i wypoczynek » Sport

META : Time : Trials – ASICS odkrywa karty

META : Time : Trials – ASICS odkrywa karty
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy weekend w hiszpańskiej Maladze odbędzie się seria wyjątkowych biegów z udziałem czołowych sportowców marki ASICS. Celem jest ustanowienie rekordów życiowych na dystansach 5 km, 10 km i półmaratonu.

Zawodnikom w pobiciu dotychczasowych wyników pomoże przełomowy model METASPEED+, który zmienia reguły gry.

 

W wydarzeniu, które jest zaplanowane na niedzielę, 24 kwietnia wezmą udział elitarni sportowcy ASICS z całego świata. Wysokooktanowa seria biegów jest inspirowana kolarskim wyścigiem Tour de France. Wszystko po to, aby na trzech dystansach padło jak najwięcej rekordów życiowych za sprawą najnowszego modelu METASPEED+, który jest jedną z najważniejszych tegorocznych premier japońskiej marki.

 

Na starcie stanie ponad 80 zawodników, na co dzień reprezentujących barwy ASICS. Przyjazd do Malagi zapowiedzieli między innymi Eilish McColgan, Boniface Kibiwott, Vicoty Chepngeno oraz Mohamed Katir. W wydarzeniu wezmą również udział Polacy – Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski oraz Damian Kabat. Zawody są certyfikowane przez światowy związek World Athletics.

 

Uczestnicy biegów wystartują w zupełnie nowych butach ASICS METASPEED+, które po raz pierwszy zostaną ujawnione opinii publicznej. Bazując na przełomowym sukcesie ubiegłorocznego modelu METASPEED, Instytut Sportu ASICS wykorzystał dane zebrane przez elitarnych sportowców, aby jeszcze bardziej udoskonalić produkt i tym samym zwiększyć szybkość biegaczy.

 

ASICS META : Time : Trials rozpocznie się w niedzielę o godz. 7:45. Biegi odbędą się równolegle, a transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem ASICS Hub oraz kanału marki na YouTube.

 

ASICS METASPEED+ już wkrótce będą w limitowanej sprzedaży w Sklepie Biegacza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »