Technologie » Komputery

Metamorfoza Verona Products Professional przy użyciu systemem ERP Comarch

Metamorfoza Verona Products Professional przy użyciu systemem ERP Comarch
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Verona Products Professional – producent artykułów kosmetycznych – postawiła na system ERP Comarch. Wraz z rozwojem działalności, ekspansją na rynki zagraniczne oraz rozwojem sprzedaży w Polsce produktów pod własną marką, przedsiębiorstwo potrzebowało systemu IT, który zautomatyzowałby procesy

 Firma zdecydowała się na wdrożenie Comarch ERP XL. System objął kluczowe dla firmy obszary: zarządzanie sprzedażą zarówno stacjonarną, jak i mobilną, finanse, księgowość oraz zarządzanie kadrami i płacami. Oprogramowanie obsługuje również procesy produkcyjne oraz magazynowe.

Przed wdrożeniem firma korzystała z systemu ERP, jednak nie był on dostosowany do skali rozwoju przedsiębiorstwa: nie posiadał modułu do zarządzania technologią produkcji oraz funkcjonalności do automatyzacji pracy magazynu, kontroli realizacji zamówień i jakości pracy. System nie dostarczał również wystarczająco szczegółowych raportów. Dlatego podjęto decyzję o konieczności wymiany systemu na nowocześniejszy i bardziej elastyczny.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/metamorfoza_verona_products_professional_przy_uzyciu_systemem_erp_comarch.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »