Rozrywka i wypoczynek » Sport

Metanabol i jego skutki uboczne

Metanabol i jego skutki uboczne
Zobacz więcej zdjęć »
Nie ma chyba kulturysty, który w życiu nie korzystałby z takich środków jak metanabol. Oczywiście powszechnie substancję tą zaliczamy do sterydów, które mogą stać się niebezpieczne dla ludzkiego ciała.

Musimy mieć świadomość, że niewłaściwe przyjmowanie Metanabolu może doprowadzić do zmian w naszym organizmie, które będą nie do odwrócenia. Najgorzej, jeśli uszkodzimy organy wewnętrzne, wtedy możemy doprowadzić do poważnego zagrożenia życia co jednocześnie może wiązać się także ze śmiercią wskutek wielu komplikacji natury medycznej. Metanabol przyjmowany w formie zastrzyków odkłada się w estrogenach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Co powoduje metanabol

Owszem, przyspiesza on w znaczący sposób przyrost naszej masy mięśniowej na zasadzie zatrzymania w organizmie a dokładnie w tkankach sporej ilości wody. Metanabol jednak powoduje poważną destrukcję organizmu zwłaszcza, jeśli spożywamy go już długi czas. Możemy w ten sposób uszkodzić między innymi wątrobę, trzustkę czy nerki co spowoduje zwiększenie się ciśnienia tętniczego, a nawet sprawi, że nasze serce będzie przeciążone. Problem z układem krążenia zazwyczaj kończy się bardzo źle. W najlepszym wypadku skończy się to długotrwałą hospitalizacją w najgorszym, gdy pomoc przyjdzie za późno przedwczesnym zgonem.


Bądźmy świadomi zagrożenia

Osoby przyjmujące tego typu sterydy muszą być świadome zagrożenia. Nie wierzmy także w zapewnienia, że właściwa dawka metanabolu nie szkodzi. To nie prawda dawki rzędu 10-15 mg, czyli tak zwane te zalecane także mogą doprowadzić do uszkodzenia wątroby wystarczy być tylko nadwrażliwym na sterydy w postaci leków. Jeśli, więc zaobserwujemy jakiekolwiek skutki uboczne to powinniśmy natychmiast przerwać przyjmowanie sterydu jest to bardzo ważne, ponieważ zbagatelizowanie tego problemu może skończyć się naprawdę tragicznie. Dlatego wspomniane wyżej środki są zaliczane do grupy bardzo niebezpiecznych sterydów. Jednak nawet mimo tylu ostrzeżeń nie odstrasza to kulturystów od ich stosowania. Wiedzą oni bowiem, że tylko w ten sposób błyskawicznie uzyskają oni odpowiednią masę mięśniową nawet za cenę własnego zdrowia.

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem: http://sterydy.net/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »