Technologie » Telekomunikacja

Microsoft wspiera projekt "CRM dla Mazowsza"

Microsoft wspiera projekt "CRM dla Mazowsza"
Zobacz więcej zdjęć »
Inicjatywa, obejmująca bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi systemu Microsoft Dynamics CRM i Microsoft Office 365, adresowana jest do pracowników małych i średnich przedsiębiorstw z regionu Mazowsza

Firmy Microsoft i COMBIDATA Poland zapraszają pracowników segmentu MŚP z branży turystycznej, usług finansowych, handlowej oraz ochrony zdrowia na bezpłatne szkolenia realizowane w dwóch grupach tematycznych - obsługi systemu Microsoft Dynamics CRM 2011 oraz Microsoft Office 365 - przeprowadzanych w ramach projektu „CRM dla Mazowsza".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W szkoleniach mogą wziąć udział firmy działające w województwie mazowieckim. Inicjatywa jest realizowana w ramach Priorytetu VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Regionalne kadry gospodarki", Działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie", Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw".

Uczestnicy szkoleń otrzymają podręczniki, dostęp do szkoleń e-learningowych z zakresu technik sprzedaży i umiejętności interpersonalnych, a także licencję na korzystanie z rozwiązań Microsoft Dynamics CRM Online i Microsoft Office 365 przez okres 2 miesięcy.

- Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym innowacyjnym projekcie - komentuje Agnieszka Zarzycka, CRM Business Development w polskim oddziale firmy Microsoft. - Przekażemy uczestnikom szkoleń wiedzę z zakresu możliwości oferowanych przez nasz system, Microsoft Dynamics CRM Online, który umożliwia między innymi zarządzanie sprzedażą, kampaniami marketingowymi, działaniami posprzedażowymi czy zarządzanie celami i generowanie raportów. Chcemy, aby uczestnicy spotkania zdobyli nowe lub podnieśli już istniejące umiejętności związane z obsługą systemu CRM, a także umocnili się w przekonaniu, jak wiele w rozwoju zawodowym może zaoferować im tej klasy rozwiązanie - dodaje.

- Prowadzeniem szkoleń i wdrażaniem Microsoft Dynamics CRM firma COMBIDATA zajmuje się od wielu lat. Przedsiębiorstwa, nawet te kilku osobowe, twierdzą, że od momentu, kiedy zaczęły używać systemu CRM, pozyskiwanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów wzrosło im kilkakrotnie. Od kiedy korzystają z tego narzędzia nie zapominają o tych, którzy są już ich klientami oraz odnotowują coraz większy odsetek zakończonych pozytywnie transakcji z nowymi odbiorcami - mówi Monika Koszewska, Wiceprezes Zarządu, COMBIDATA Poland. - Wzięcie udziału w szkoleniu nie oznacza, że musimy zacząć używać CRM-a, ale nie biorąc udziału w projekcie nie będziemy mieli szansy przekonać się o tym, że jest to narzędzie, które pomoże rozwijać każdy biznes - dodaje.

Aby wziąć udział w szkoleniach, należy pobrać, wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.crmmazowsze.eduportal.pl. Szkolenia potrwają do kwietnia 2013 roku i będą uruchamiane na bieżąco, po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników, o czym będą oni informowani z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.combidata.pl/CRMdlaMazowsza.

Informacje o firmie:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku  został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora). 

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »