Firma » Biznes

Sii dołącza do grona Partnerów Microsoft Dynamics

Sii dołącza do grona Partnerów Microsoft Dynamics
Zobacz więcej zdjęć »
Od chwili podpisania umowy z firmą Microsoft w czerwcu br., polski oddział Sii pracuje nad budowaniem zespołu dedykowanego rozwiązaniom Microsoft Dynamics AX.

Firma Microsoft Corporation poinformowała o zawarciu umowy partnerskiej z Sii Sp. z o.o. - jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce firm sektora usług IT.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spółka uzyskała status Silver Partner w zakresie wdrożeń Microsoft Dynamics AX. Umowa obejmuje sprzedaż i wdrożenia rozwiązań Microsoft Dynamics AX oraz Microsoft Dynamics CRM dla firm z rynku polskiego.

Sii Sp. z o.o. jest częścią Grupy Sii, która powstała w 1979 roku w Paryżu. W 2006 roku z inicjatywy Gregoire'a Nitota otworzono oddział firmy w Warszawie, a następnie w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi. Firma, zatrudniająca obecnie prawie 1000 inżynierów IT, wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów.

Od chwili podpisania umowy z firmą Microsoft w czerwcu br., polski oddział Sii pracuje nad budowaniem zespołu dedykowanego rozwiązaniom Microsoft Dynamics AX. Osobą odpowiedzialną za ten projekt jest Fabrice Guyot. Obecnie firma posiada czterech certyfikowanych konsultantów ds. aplikacji biznesowych firmy Microsoft, wkrótce będzie ich siedmiu. Aktualnie Microsoft prowadzi szkolenia z zakresu wdrożenia i funkcjonalności Microsoft Dynamics AX dla kolejnych pięciu konsultantów. Kolejnym krokiem jest wewnętrzne wdrożenie w Sii projektu ERP w zakresie alokacji zasobów, controllingu finansowego i CRM, przeprowadzone przez wykwalifikowanych konsultantów.

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Sii, która jest firmą o ugruntowanej pozycji w Europie oraz dynamicznie rozwijającą się na rynku polskim. Nasza dotychczasowa współpraca opierała się na wdrożeniach, rozwoju i utrzymaniu aplikacji .netowych i Sharepoint. Sii specjalizuje się w projektach custom development opartych na oprogramowaniu Microsoft dla naszych dużych klientów, głównie w branży bankowej i przemysłowej. Dlatego można śmiało powiedzieć, że obecna współpraca jest wynikiem naszych dotychczasowych dobrych relacji. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie firmy oraz wysoce wykwalifikowani pracownicy zapewnią naszym klientom nie tylko sprawne wdrożenia zakończone sukcesem, lecz także kompleksowe wsparcie w rozwoju i dostosowywaniu rozwiązań do zmieniających się potrzeb prowadzonego biznesu - mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Sii, po 6 latach dynamicznego rozwoju w Polsce, jest dojrzałą firmą świadczącą profesjonalne usługi IT o skomplikowanych procesach, które obecnie są w fazie analizy biznesowej przed wdrożeniem systemu ERP - komentuje Bartłomiej Rybak, Dyrektor Operacyjny Sii. - Długo wybieraliśmy system, który skutecznie wpisze się w strategię budowania długoterminowej pozycji konkurencyjnej na wymagającym rynku Professional Services. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Microsoft w tym zakresie, stając się Partnerem Microsoft Dynamics AX. Tym samym zyskaliśmy najwyższej jakości system ERP, odpowiadający naszym oczekiwaniom biznesowym, a Microsoft Dynamics - solidnego partnera wdrożeń najnowszej wersji swojego oprogramowania. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie nam obopólne, długofalowe korzyści. 

Informacje o firmie:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku  został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »