Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Międzynarodowy Dzień Tańca z „Mazowszem”

Międzynarodowy Dzień Tańca z „Mazowszem”
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia w Centrum Janki uczestnicy warsztatów twórczego rozwoju będą obchodzić Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji bezpłatne zajęcia taneczno - wokalne poprowadzi Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego.

28 kwietnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, zorganizowane zostaną warsztaty taneczno- wokalne dla dzieci od 3. roku życia. Hol przy głównym wejściu do Centrum Janki zamieni się w parkiet dla najmłodszych amatorów tańca. Instruktorzy Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze" nauczą dzieci podstawowych kroków tańców ludowych i narodowych. W programie, oprócz zajęć ruchowych, zaplanowana jest też nauka ludowych przyśpiewek. To jednak nie koniec atrakcji! By przybliżyć maluchom atmosferę towarzyszącą tańcom narodowym, instruktorzy z „Mazowsza" użyczą im również elementów swoich strojów ludowych. Dziewczynki będą mogły przymierzyć kolorowe fartuchy i chusty, a chłopcy - kapelusze i pasy. Do udziału w zajęciach, oprócz uśmiechów oraz niewyczerpanych pokładów energii, małym tancerzom potrzebne będzie wygodne ubranie oraz sportowe obuwie.

Podczas sobotnich zajęć zorganizowanych zostanie 5 warsztatów. Każdy potrwa około 30-40 minut. Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze - o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny.

Zeszłoroczna edycja „Warsztatów twórczego rozwoju" położyła duży nacisk na zajęcia o charakterze plastycznym. W tym roku, dzieci dostają możliwość rozwijania innych zdolności - tanecznych, muzycznych i aktorskich, pod okiem instruktorów z zespołu „Mazowsze" oraz z Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie. Warsztaty będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca, w holu przy głównym wejściu do Centrum Janki. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »