Dom » Budownictwo

Mierz wszystko jedną miarą… z linii STANLEY® MAX!

Mierz wszystko jedną miarą… z linii STANLEY® MAX!
Zobacz więcej zdjęć »
Inżynierowie marki STANLEY dokładają wszelkich starań, by ich produkty były skrojone na miarę oczekiwań fachowców i domowych majsterkowiczów. Planując nową odsłonę taśmy mierniczej STANLEY MAX, musieli zmierzyć się z wysoko ustawioną poprzeczką, by osiągnąć sukces mierzony zadowoleniem użytkowników.

Miara doskonałości

STANLEY® MAX to sprawdzone rozwiązanie w nowym wydaniu. Chcąc sprostać nowym potrzebom i oczekiwaniom klientów, inżynierowie STANLEY® zmniejszyli obudowę, by była bardziej poręczna; dodali antypoślizgowe elementy i odświeżyli design całości. To właśnie opinie profesjonalistów, którzy używają taśmy mierniczej w swojej codziennej pracy, w dużej mierze przyczyniły się do jej udoskonalenia.

 

Miara wygody

Czy da się ją zmierzyć? STANLEY® wierzy, że tak! Inżynierowie firmy dodali karabińczyk, by można było przymocować taśmę np. do paska. Jest to z pewnością bardziej komfortowe, niż szukanie jej w kieszeniach. Co więcej, powiększony przycisk blokady i zwijania jest teraz jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu.

 

Miara funkcjonalności

Odczepiany magnes na końcu taśmy ułatwia mierzenie metalowych powierzchni, a wysięg bez podparcia wynosi teraz aż do 2,3 m. Ponadto, dwustronna podziałka pozwala na swobodne dokonywanie pomiarów trzymając narzędzie wysoko nad głową. To jeszcze nie wszystko – STANLEY® MAX ma również nową, jeszcze trwalszą taśmę!

 

Dla kogo przeznaczona jest nowa taśma miernicza STANLEY® MAX?

Dla wszystkich, dla których ważna jest wygoda, wszechstronność i ergonomia. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych wykonawców wszelkich prac budowlanych, stolarzy, dekarzy, hydraulików... Poza tym STANLEY® MAX to najlepsze rozwiązanie pod względem wymiernych korzyści finansowych – optymalna jakość w najlepszej cenie.

 

Zalety miar STANLEY® MAX – podsumowanie

·         metalowy karabińczyk, dzięki któremu można łatwo przypiąć miarę do paska lub szlufki,

·         szerszy przycisk blokady i zwijania, który jest zawsze pod ręką,

·         magnetyczna końcówka odczepiana od taśmy, dzięki której miara będzie się „trzymać” metalowych powierzchni,

·         podziałka z obu stron taśmy – można używać miary, trzymając ją nad głową,

·         taśma miernicza pokryta tylonem, co znacznie zwiększa jej odporność na ścieranie.

 

W sprzedaży dostępne są następujące modele miar STANLEY® MAX:

·         STHT0-36121 – 3 metry

·         STHT0-36117 – 5 metrów

·         STHT0-36118 – 8 metrówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »