Dom » Nieruchomość

Mieszkania "pod klucz" coraz popularniejsze w Łodzi

Renomowany deweloper Atal zanotował w ostatnim okresie w ramach inwestycji Nowe Polesie znaczny wzrost sprzedaży mieszkań, które zostały w pełni wykończone. Jak wynika z trendu, klienci chętniej decydują się na zakup lokum „pod klucz”, ponieważ mogą od razu się do nich wprowadzić i zamieszkać.

Popularność tego rozwiązania łączy się bezpośrednio z korzystnymi warunkami kredytu hipotecznego na gotowe mieszkania, który jest tańszy niż w przypadku inwestycji będących w trakcie realizacji.

Zainteresowanie mieszkaniami w pełni wykończonymi jest doskonale widoczne na przykładzie osiedla Nowe Polesie w Łodzi. Odnotowany ostatnio trend wskazuje, iż klienci częściej poszukują mieszkań gotowych do zamieszkania w chwili ich nabycia. Pozwala im to przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu związanego z przeglądaniem planów osiedli, które nie zostały jeszcze wybudowane. Na w pełni zrealizowanej inwestycji istnieje ponadto możliwość osobistego obejrzenia lokum w jego ostatecznej formie. Nie ma również potrzeby sprawdzania postępów w pracach wykonawczych oraz doglądania terminów ich realizacji.

Prawie 95 % osób pokrywa koszt nabycia mieszkania za pomocą kredytów hipotecznych. Najtańsze z nich są dostępne właśnie na potrzeby zakupienia mieszkań, które zostały już w pełni wykończone przez dewelopera - komentuje Ewelina Juroszek, Dyrektor Działu Sprzedaży Atal. - Ostatnio zanotowany trend, a także indywidualne rozmowy z naszymi klientami potwierdzają, że coraz częściej poszukują oni ofert, które są gwarantem szybkiego otrzymania zakupionego mieszkania - podsumowuje Ewelina Juroszek.

W ramach osiedla Nowe Polesie dostępne są elegancko wykończone mieszkania o zróżnicowanej wielkości - między 36 a 82 metrów kwadratowych. Cena za mkw. wynosi 5595 zł brutto.

Więcej informacji na temat Atal można znaleźć na stronie internetowej www.atal.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »