Technologie » Internet

Mieszkania Wawel Service w trzecim wymiarze

Wirtualny Dom to nowoczesna forma prezentacji nieruchomości w internecie. Dzięki kilku kliknięciom pospacerujesz po osiedlu, sprawdzisz rozkład wymarzonego mieszkania, a nawet sam je urządzisz. Na taki spacer po inwestycjach zaprasza swoich klientów Wawel Service.

Zamiast obrazu z kamery – trójwymiarowe prezentacje, w zastępstwie płaskich rzutów mieszkań z katalogu - w pełni odwzorowane lokale 3D, po których można spacerować, jednocześnie zapoznając się z ich rozkładem oraz faktycznym widokiem z okien. Dzięki wirtualnym spacerom bez wychodzenia z domu można zwiedzić interesującą nas nieruchomość. Również tą, która jest dopiero w trakcie realizacji.

Taką możliwość poznania swojego przyszłego mieszkania mają klienci Wawel Service. Dzięki technologii WirtualnyDom.com przyszli mieszkańcy nowo powstających osiedli, mogą wejść do swoich mieszkań, zanim jeszcze zostaną one wybudowane. WirtualnyDom.com to nowa jakość w sposobie prezentacji i sprzedaży nieruchomości deweloperskich – mówi Rafał Krzywda z Wawel Service. - Dzięki naszej aplikacji Klienci mogą poznać nieruchomość i jej otoczenie w najdrobniejszym detalu. Wirtualny spacer pozwala uruchomić wyobraźnię i pomaga w wyborze wymarzonego mieszkania – dodaje.

Odbywając wirtualny spacer po inwestycji można przyglądnąć się również sąsiednim budynkom, kluczowym punktom w okolicy (sklepy, ciągi komunikacyjne, place zabaw, szkoły, przychodnie), a nawet przyszłym etapom rozbudowy osiedla.

To nie wszystko, co oferuje program. Klienci za pośrednictwem WirtualnyDom.com mogą również od razu wyposażyć swoje przyszłe mieszkanie. Do dyspozycji użytkowników jest wielka baza różnego rodzaju mebli oraz wyposażenia wnętrz, która pozwala na dokładne zaplanowanie każdego pomieszczenia w mieszkaniu – łącznie z kolorem ścian i rodzajem podłóg. W bazie znajdują się modele produktów realnie występujących na rynku. Po zakupie mieszkania, nabywcy będą mogli więc urządzić mieszkanie zgodnie z projektem, który wcześniej sami przygotowali.

Cała nawigacja i obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Klikając myszką na aktywne strzałki lub odnośniki, przechodzimy pomiędzy poszczególnymi widokami inwestycji i poruszamy się po nieruchomości – bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo. Kolejna zaleta – można korzystać z programu bez pobierania go na dysk swojego komputera.

Warto przetestować WirtulanyDom.com samodzielnie. Za pomocą programu można już zwiedzać najnowsze inwestycje Wawel Service: Wężyka 10 w Czyżynach (http://www.wirtualnydom.com/wd.html?name=WawelServiceWezyka) oraz energooszczędną inwestycję Borkowska B1 i  B2 na krakowskich Klinach (http://www.wirtualnydom.com/wd.html?name=Borkowska) – pierwszy w Polsce, certyfikowany przez NFOŚiGW, budynek wielorodzinny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cloud9

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »