Gospodarka » Maszyny

Mikołaj grzeje ostro z prezentami do dzieci. MF Pajka Rally Team organizuje konkurs dla najmłodszych

Mikołaj grzeje ostro z prezentami do dzieci. MF Pajka Rally Team organizuje konkurs dla najmłodszych
Zobacz więcej zdjęć »
Nie od dziś wiadomo, że Święty Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci, a do tych najgrzeczniejszych – zagląda w pierwszej kolejności. Boże Narodzenie jest coraz bliżej, więc przybysz z mroźnej Laponii powinien się pospieszyć, by zdążyć do wszystkich, którzy go wyczekują.

Czy wystarczą mu sanie zaprzężone w renifery? A może… powinien przesiąść się do samochodu rajdowego?

 

 

Odpowiedzi na te pytania na pewno przyniosą dziecięce prace plastyczne, które zostaną nadesłane na konkurs organizowany przez MF Pajka Rally Team, ekipę rajdową sponsorowaną przez sokólski Metal-Fach. Tytuł konkursu brzmi: „Mikołaj grzeje ostro z prezentami do dzieci”.

 

-  Nie tylko my jeździmy szybko w naszej rajdówce. Nadszedł ten moment, kiedy Mikołaj też musi „grzać ostro”, by na czas dostarczyć wszystkie prezenty… W związku z tym naszym najmłodszym fanom proponujmy świąteczny konkurs. Jesteśmy przekonani o tym, że powstaną ciekawe prace pokazujące, w jaki sposób Mikołaj „grzeje ostro” z prezentami do dzieci. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, gdyż na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody  – mówi Paula Kucharewicz, kierowca i kapitan ekipy.

 

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysilić wyobraźnię i dowolną techniką namalować rysunek. Jego zdjęcie lub skan trzeba przesłać na adres e-mail: mfpajka@metalfach.com.pl i w temacie wiadomości wpisać „Konkurs Mikołaj grzeje ostro”.

 

- Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2017 roku. Dzień później wszystkie zdjęcia i skany rysunków zostaną opublikowane w albumie konkursowym na fanpage’u MF Pajka Rally Team. Od tego momentu będzie można oddawać głosy na wybrane rysunki za pomocą dostępnych na Facebooku reakcji  lubię to, super itp. - dodaje Paula Kucharewicz

 

Internetowe głosowanie potrwa do 17 grudnia. Później wszystkie zgłoszenia pod względem kreatywności oraz pomysłowości oceni komisja konkursowa. Rozstrzygnięcie nastąpi 18 grudnia 2017 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ich sponsorem jest Metal-Fach.

 

I tak autor najlepszej pracy otrzyma torbę podróżną / treningową, odblask z logo MF Pajka Rally Team, zdjęcie z podpisem rajdowej ekipy oraz zestaw świątecznych słodyczy. Czapka zimowa i odblaski MF Pajka Rally Team, zdjęcie z podpisem ekipy oraz świąteczne słodycze —  taki zestaw upominków trafi do dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają zaś drobne upominki i słodkości.

 

Regulamin oraz zasady udziału w konkursie znajdują się na fanpage MF Pajka Rally Team.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »