Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Mikołajkowe wizyty Misia Haribo

Mikołajkowe wizyty Misia Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Mikołajek w warszawskich szpitalach pojawił się Miś Haribo. W ciągu dwóch dni wręczył ponad dwieście prezentów, bawiąc i rozweselając dzieci.

Już po raz drugi w tym roku uroczy wysłannik Haribo umilał czas małym pacjentom. Tym razem jego wizyta była związana z Mikołajkami i tradycyjnie przyniosła maluchom wiele radości. W ciągu dwóch dni, 7. i 8. grudnia wesoły pluszak gościł na oddziałach dziecięcych warszawskich szpitali. Przybycie Misia Haribo bardzo ucieszyło dzieci, pomagając im na chwilę zapomnieć o zmartwieniach. Zgodnie z tradycją nie mogło też zabraknąć prezentów.

Jako pomocnik Świętego Mikołaja, sympatyczny pluszak rozdał maluchom upominki, wśród których znalazły się maskotki, książeczki i inne gadgety. Miś Haribo spodobał się nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Zarówno mali, jak i duzi nie mogli sobie odmówić pamiątkowych zdjęć. Dzieci chętnie rozmawiały i bawiły się z gościem, opowiadając o swoich marzeniach i planach na przyszłość.

Grudniowa wizyta była kolejną akcją wpisującą się w misję firmy Haribo, czyli sprawianie dzieciom radości. Dlatego uśmiechnięty Miś Haribo z czerwoną kokardką odwiedził warszawskie szpitale. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »