Technologie » AGD - RTV

Mikrokontroler STM- co to takiego?

Mikrokontroler STM- co to takiego?
Zobacz więcej zdjęć »
Mikrokontroler STM to rodzaj osobnego urządzenia, którego najważniejszą cechą jest fakt posiadania osobnego i samodzielnie działającego systemu, znanego jako system mikroprocesorowy. Wyżej wymieniony system jest systemem nie wymagający użycia dodatkowych elementów.

Chodzi to o elementy które wymagałyby do uruchomienia swojej pracy tradycyjnego mikroprocesora.

Charakterystyka urządzenia – mikrokontroler STM

Ponadto, warto pamiętać, że, mikrokontrolery przystosowane są do bezpośredniej współpracy z wieloma różnego rodzaju urządzeniami zewnętrznymi. Między innymi takimi, do których obsługi tradycyjny mikroprocesor potrzebowałby użycia dodatkowych układów peryferyjnych.

Gdzie wykorzystywane są mikrokontrolery STM?

Mikrokontrolery STM należą do urządzeń powszechnego użytku. Te urządzenia wykorzystuje się powszechnie w sprzęcie AGD i RTV. Ponadto, wykorzystuje się je w układach kontrolno-pomiarowych oraz w przemysłowych układach automatyki. Jak również wykorzystuje się mikrokontrolery STM w telekomunikacji, podzespołach i urządzeniach podłączanych do komputerów (kartach rozszerzeń, peryferiach, dongle).

Gdzie w Polsce można kupić mikrokontrolery STM?

Mikrokontrolery STM można zakupić w firmie Micros, która specjalizuje się właśnie w sprzedaży mikrokontrolerów STM.  Małopolska firma Micros posiada duże doświadczenie w sprzedaży mikrokontrolerów STM. Pełna oferta firmy Micros jest dostępna pod linkiem: http://micros.com.pl/pl/catalog/089068/mikrokontrolery-stmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »