Technologie » Internet

Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki ALLPlayer

Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki ALLPlayer
Zobacz więcej zdjęć »
Dziś, tj. 27 stycznia, serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema Sp. z o.o. sp. komandytową - producentem najbardziej znanego odtwarzacza multimedialnego w Polsce.

Dzięki niej, przy każdorazowym uruchomieniu programu ALLplayer, użytkownik uzyskiwać będzie informacje o nowych filmach, które jednym kliknięciem bezpłatnie zobaczyć będzie można w oknie odtwarzacza ALLPlayer.

Dzięki współpracy z iplex.pl, ALLCinema za pomocą swojego odtwarzacza multimedialnego w ciągu dwóch tygodni udostępni użytkownikom allplayer.org oraz iplex.pl nowy, lepszy sposób odtwarzania darmowych filmów.

Specjalnie przygotowany w tym celu ALLPlayer 4.6 posiadać będzie dodatkową funkcjonalność - odtwarzanie filmów na odbiornikach zewnętrznych oraz oglądanie ich bez konieczności pozostawania wyłącznie na stronie, na której zainstalowano Web Player. „U podstaw współpracy naszych firm leży dotarcie do tej samej grupy użytkowników zainteresowanych oglądaniem filmów - mówi Łukasz Skrzypek Prezes IPLEX Sp. z o.o. - Wkrótce każde uruchomienie programu ALLPlayer pozwoli zobaczyć aktualne nowości, jakie oferować będzie iplex.pl. Dzięki temu znacznie zwiększy się zasięg naszego serwisu".

W najbliższych tygodniach użytkownicy otrzymają również możliwość przesyłania filmów do urządzeń zaopatrzonych w bezprzewodowy system DLNA. Współpraca iplex.pl i ALLPlayer.org pozwoli nie tylko na dodanie nowych funkcjonalności, ale też na tworzenie nowych zaawansowanych usług zwiększających dostęp do nowości filmowych. 

Wspólne działania pozwolą obydwu firmom dotrzeć do milionów użytkowników ALLPlayera w Polsce oraz Polonii na świecie, jak również dzięki wspólnym akcjom marketingowym, zwiększyć rozpoznawalność marek. 

Więcej informacji na temat iplex.pl:   

Gizela Zielińska                                       

PR Manager                                                      

tel. 0 696 980 355                                               

gizela.zielinska@iplex.pl                                    

Iplex.pl zadebiutował na rynku w lutym 2008 roku. Dzięki iplex.pl użytkownicy Internetu mogą oglądać nawet filmowe przedpremiery. Repertuar iplex.pl to przede wszystkim filmy reprezentujące kinematografię polską, europejską i światową. W ramach iplex.pl można także zobaczyć wybrane filmy, które nie będą pokazywane w polskich kinach. Iplex.pl to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Iplex.pl łączy wysokiej jakości projekcje filmów ze starannie dobranym repertuarem. Internetowi widzowie iplex.pl znajdą w nim informacje o filmach i ich twórcach. Część seansów wyświetlana jest w jakości HD. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami lub z lektorem.

ALLCinema jest producentem jednego z najbardziej znanych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce oraz dzięki agresywnej ekspansji od ponad dwóch lat - poza granicami kraju. ALLPlayer jest najczęściej pobieranym odtwarzaczem w Polsce i niekwestionowanym nr1 według wielu niezależnych rankingów pism komputerowych i portali z programami do pobrania. Firma  zajmuje się tworzeniem popularnych aplikacji jak SuperKulki czy nagrodzonego konwertera video - ALLConverter PRO, jednak największą popularność zyskała dzięki opracowaniu oraz dystrybucji odtwarzacza multimedialnego - ALLPlayer, który jedynie na www.dobreprogramy.pl został pobrany w ilości powyżej 6.8 mln razy.  Spółka jest twórcą własnych rozwiązań w zakresie ochrony własności intelektualnej (DRM - Digital Rights Management).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gizela.zielinska@iplex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »