Dom » Wnętrza

Minimal to Dobry Design 2012

Zaprojektowana dla Deante seria baterii Minimal doceniona została przez Jury konkursu Dobry Design 2012, organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj.

Wyróżnienie tym bardziej cieszy, że przyznane zostało w pierwszej edycji tego rankingu, a wyboru dokonali profesjonaliści - 100 architektów i projektantów wnętrz.

Konkurs Dobry Design 2012 miał na celu wyłonienie najciekawszych produktów wystroju i wyposażenia wnętrz, a biorąc pod uwagę zaangażowanie opiniotwórczego jury z pewnością ma realne szanse wpłynąć na świadomość konsumentów wyposażających swoje mieszkania. To dobra wróżba dla wyróżnionego w kategorii „Przestrzeń Łazienki” Minimala i najlepsza nagroda dla marki stawiającej sobie za cel propagowanie dobrego design już od dawna.

Zapraszamy do zapoznania się z całą serią baterii Minimal na stronie producenta firmy Deante: http://deante.pl/baterie_lazienkowe_jednouchwytowe_kubistyczne_minimal.xhtmlDeante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »