Dom » Wnętrza

Minimalizm doceniony - Dobry Design 2012 dla serii Minimal Deante

Minimalizm doceniony - Dobry Design 2012 dla serii Minimal Deante
Zobacz więcej zdjęć »
Jury konkursu Dobry Design wyróżniło baterię łazienkową Minimal w kategorii Przestrzeń Łazienki.
 Jedną z wiodących serii marki Deante uznano za najciekawszy w swojej formie produkt wyposażenia i wystroju wnętrz. Nagrodzony projekt w pełni reprezentuje założenia organizatora - magazynu Dobrze Mieszkaj, który promuje produkty nieprzeciętne i nowatorskie.


Jurorzy docenili prostotę i elegancję wykonania produktu, który - jako pozbawiony zbędnych ozdobników - idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Geometryczne ksztalty armatury nadają łazience niepowtarzalnego charakteru, stanowiąc jednocześnie surowy, luksusowy akcent. Ostre linie, wyraźne łuki i równoległe płaszczyzny to cechy charakterystyczne minimalistycznego kierunku w dziedzinie wystroju wnętrz.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Projektenci Deante zachęcają do zestawiania serii Minimal z odważnymi aranżacjami w łazience i salonie kąpielowym. Umiejętne dobranie baterii do pozornie kontrastującego wnętrza może stworzyć modny efekt eklektyzmu i kontrolowanego chaosu. 

Magazyn Dobrze Mieszkaj śledzi i promuje najnowsze trendy wnętrzarskie, za którymi od lat podąża także marka Deante. W konkursie na Dobry Design zasiada profesjonalne jury, złożone z opiniotwórczej grupy stu architektów i projektantów wnętrz. To pierwsza edycja rankingu, który szybko zyskał miano prestiżowego i wartego uwagi konkursu branżowego.
Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »