Rozrywka i wypoczynek » Sport

Mistrzostwa Polski Oyama Karate w konkurencji Kata

Mistrzostwa Polski Oyama Karate w konkurencji Kata
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 7 marca 2015 roku, hala MOSiR w Kole, stanie się areną zmagań najlepszych zawodników Oyama Karate w konkurencji kata z całej Polski. Zapraszamy wszystkich chętnych na mistrzowski pokaz walki.W zawodach udział wezmą zawodnicy z 27 klubów Oyama Karate z całej Polski, m.in. z Krakowa, Wrocławia, Jeleniej Góry, Łodzi, Bydgoszczy, Poznania, Katowic, Białegostoku, Rzeszowa i innych. Nie zabraknie również reprezentacji Kolskiego Klubu Sportów Walki. Turniej rozegrany zostanie w dwóch  konkurencjach: kata bez broni i kata z bronią. 200-osobowa grupa startujących podzielona zostanie na 17 kategorii według wieku i płci, zgodnie z obowiązującym regulaminem zawodów tej rangi. Następnie drogą eliminacji wyłoniona zostanie grupa finalistów, która między sobą rozstrzygnie walkę o tytuł mistrza Polski. Każdy zdobywca I, II i III miejsca nagrodzony zostanie pucharem, medalem i dyplomem.

Po raz pierwszy, dzięki staraniom Kolskiego Klubu Sportów Walki, mistrzostwa Polski zorganizowane zostaną w Kolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania zawodnikom. Wstęp na imprezę jest wolny. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00 w hali widowiskowej MOSiR KOŁO, przy ul. Szkolnej 2B w Kole.

Na wydarzenie zaprasza sponsor zawodów, Sanitec KOŁOSanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »