Motoryzacja » Moto Serwis

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka już w ten weekend

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka już w ten weekend
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy weekend, 13-14 czerwca na stadionie Miejskim Legii w Warszawie, zostaną rozegrane III Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Głównym sponsorem wydarzenia, nieprzerwanie od trzech lat, jest Continental.
Rozgrywki zapowiadają się niezwykle emocjonująco, ponieważ swój udział w Mistrzostwach potwierdziły 32 drużyny z całego świata. Na warszawskiej murawie spotka się 320 zawodników m.in. z Turcji, Jordanii, Wietnamu, Niemiec, Hiszpanii, RPA i Kolumbii.

Poza rywalizacją o tytuł najlepszej na świecie drużyny futbolowej na fanów piłki nożnej czeka znacznie więcej atrakcji! Kibice będą mieli okazję obejrzeć mecz pokazowy Polska vs Reszta Świata. Na murawie pojawią się legendy polskiej i światowej piłki. Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Jarosław Gilewicz, Jacek Krzynówek i Maciej Szczęsny zmierzą się z ekipą Reszty Świata, w której zagrają m.in: Frank Verlaat (Ajax Amsterdam), Siergiej Alejnikow (Juventus Turyn, srebrny medalista Euro 1988), Aleksandar Vuković (Legia), a także Raimondo Marino (Lazio Rzym).

Znakomity pomysł na niedzielne popołudnie!
Mistrzostwa Świata to nie tylko sportowe emocje, kibicowanie, ale przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i najbliższych. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, a także koncert gwiazdy sceny muzycznej Margaret, która wykona swoje największe przeboje.

Wsparcie Continental
Continental wspiera Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej już po raz trzeci. Ponadto firma od pięciu lat jest też głównym sponsorem lokalnych rozgrywek w naszym kraju i wpiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z wychowanków domów dziecka z całej Polski.

- Do udziału w Mistrzostwach zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Zachęcam wszystkich do przyjścia na stadion i kibicowania, nie tylko polskiej drużynie! Świętujcie z nami i dajcie się ponieść wyjątkowej atmosferze małego Mundialu! - komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

Jak co roku podczas Mistrzostw, każdy z uczestników będzie również mógł wziąć udział w specjalnej konkurencji - ContiTest - przygotowanej zarówno dla strzelców, jak i bramkarzy. Jej uczestnicy będą musieli wykazać się celnością, trafiając do ustawionej na boisku bramki przez zawieszone na niej opony Continental. Firma Continental przewidziała upominki dla wszystkich uczestników małego Mundialu oraz nagrody specjalne dla zwycięzców.

Wyjechani dla najlepszych
Ponadto drużyna Sternik Szczecin, tegoroczni Mistrzowie Polski, podczas niedzielnego finału otrzyma specjalną nagrodę dodatkową. Przez ostatnie dwa miesiące w ramach akcji „Wyjechani na weekend", której partnerem jest Continental, zbierano fundusze na wsparcie najlepszych, młodych piłkarzy w Polsce.

Stadion zostanie otwarty dla kibiców 14 czerwca 2015 r (niedziela) od godziny 14:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji o Mistrzostwa na stronie: www.nadziejanamundial.pl


* * *
Continental AG
Z osiągniętymi w 2014 roku obrotami w wysokości 34,5 miliarda euro, Continental jest jednym z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie, rozwijając inteligentne technologie dla transportu osób i ich dóbr. Jako wiarygodny partner i międzynarodowy producent opon, oferuje trwałe, bezpieczne i komfortowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koncern działa w ramach pięciu działów: Podwozi i Bezpieczeństwa, Układów Napędowych, Wnętrz Pojazdów, Opon oraz ContiTech. Continental zatrudnia obecnie ponad 200 000 pracowników w 53 krajach.
www.continental-corporation.com

Dział Opon
Jako jeden z wiodących producentów opon na świecie, zatrudniający ponad 42 000 pracowników. Obecnie Dział Opon posiada na całym świecie 22 zakłady zajmujące się produkcją i rozwojem. Szeroka oferta produktów Działu oraz stałe inwestycje w badania i rozwój w znaczący sposób przyczyniają się do osiągnięcia efektywnej pod względem kosztowym
i wydajnej ekologicznie mobilności.
www.continental.pl

Opony do pojazdów ciężarowych
Dział Opony do Pojazdów Ciężarowych jest jednym z największych producentów opon do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów przemysłowych na świecie.
www.continental-truck-tires.pl

Sponsoring
Dział Opon jest oficjalnym sponsorem Pucharu Niemiec w Piłce Nożnej, Major League Soccer w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Pucharu Azji w Piłce Nożnej 2015 w Australii oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM we Francji.
www.ContiSoccerWorld.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »