Dom » Wnętrza

Mniej znaczy więcej – Laufen Pro Rimless

Mniej znaczy więcej – Laufen Pro Rimless
Zobacz więcej zdjęć »
Mniej znaczy więcej – ta zasada oddaje piękno i funkcjonalność miski WC Laufen Pro Rimless. Designerzy marki stosując uproszczoną formę ceramiki zaproponowali innowacyjne podejście do higieny w przestrzeni łazienki.

Laufen Pro Rimless charakteryzuje prostota i oszczędna forma, dzięki czemu jest on znakomitym dopełnieniem minimalistycznej przestrzeni łazienkowej. Zastosowana przez projektantów w misce WC innowacyjna technologia pozwala wprowadzić wyższy standard higieny do każdej łazienki.

Rozwiązanie Pro Rimless zastosowane w podwieszonej misce WC Laufen łączy w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wyeliminowanie kołnierza oznacza brak miejsca, w którym mógłby odkładać się brud i zanieczyszczenia. Miska pozbawiona jest zagłębień, co zapewnia szybkie, niewymagające wysiłku utrzymanie czystości. Ułatwieniem w codziennej pielęgnacji jest także opcjonalna powłoka Laufen Clean Coat zastosowana na powierzchni produktu, zapobiegająca osadzaniu się nieczystości na ceramice.

Bezkołnierzowa miska Pro Rimless jest również ekologiczna w użytkowaniu. Dzięki innowacyjnemu systemowi spłukiwania wystarczy zaledwie 6/3 lub 4,5/3 litra wody, żeby dokładnie obmyć miskę w całości.

Dodatkowym atutem Laufen Pro Rimless jest innowacyjny, niewidoczny system EasyFit gwarantujący instalatorom oraz końcowym użytkownikom łatwy i szybki montaż ścienny misek WC, bidetów i pisuarów.

Cena miski: od 900 zł nettoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »