Technologie » Internet

Mobilna aplikacja Comarch dla klientów Domu Maklerskiego BZ WBK

Od 6 lipca br. klienci Domu Maklerskiego BZ WBK mogą korzystać z aplikacji mobilnej Inwestor mobile opracowanej przez Comarch. Aplikacja oparta na rozwiązaniu Comarch Mobile Investments umożliwia inwestorom giełdowym łatwy i wygodny dostęp do rachunku maklerskiego poprzez urządzenia przenośne.

Spełnia przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowi godny zaufania kanał inwestycyjny.

Dzięki połączeniu funkcji wykonywania operacji na rachunku maklerskim oraz dostępu do bieżących informacji rynkowych aplikacja sprosta wymaganiom inwestorów o dużym doświadczeniu giełdowym. Aplikacja umożliwia podgląd aktualnej wartości portfela inwestycyjnego, dostęp do notowań w czasie rzeczywistym czy komunikatów PAP oraz ESPI. Na szczególną uwagę zasługuje intuicyjny i szybki sposób składania zleceń. Transakcje mogą być zawierane bezpośrednio z poziomu arkusza notowań, szczegółów instrumentu finansowego, czy dowolnej listy papierów wartościowych.
Wdrożenie aplikacji Inwestor mobile zapewnia inwestorom giełdowym stały dostęp do rynku. Klienci mogą obserwować w czasie rzeczywistym notowania na GPW oraz składać zlecenia na rynku krajowym i wybranych giełdach zagranicznych. Atutem rozwiązania jest prosty, zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych i szybkości składania zleceń interfejs. Dodatkowo teraz, inwestując mobilnie w DM BZ WBK, klienci mogą skorzystać ze zwrotu prowizji nawet do 500 zł., mówi Piotr Busz z Departamentu Rozwoju Systemów GBM w BZ WBK.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.magazynit.pl/rynek-it/mobilna-aplikacja-comarch-dla-klientow-domu-maklerskiego-bz-wbk.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »