Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Mobilny Punkt Rekrutacji Uniwersytetu Śląskiego zaparkuje pod Galerią Katowicką!

Masz problem z wyborem kierunku studiów, a może jesteś ciekaw, jak wygląda program danej specjalizacji? Zapraszamy do wizyty w Mobilnym Punkcie Rekrutacji, gdzie można będzie uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących pytań.

 

Już w najbliższy czwartek, 28 czerwca, w godzinach 11:30 – 15:30 na placu przed Galerią Katowicką na przyszłych studentów czekać będą pracownicy Uniwersytetu Śląskiego.


Trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/2019. Z tej okazji 28 czerwca, na placu przed Galerią Katowicką, czynny będzie Mobilny Punkt Rekrutacji Uniwersytetu Śląskiego. Kandydaci na studia będą mogli skorzystać tu z pomocy pracowników Działu Promocji oraz Działu Kształcenia Uniwersytetu. Udzielą oni szczegółowych informacji na temat szerokiej oferty edukacyjnej, nowych kierunków czy rejestracji w systemie IRK. Odwiedzający punkt informacyjny będą mogli zarejestrować się na studia, a także skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy relaksu oraz innych atrakcji. Przyszli studenci będą mogli również sprawdzić swoje predyspozycje dzięki specjalnemu quizowi „U-kierunkuj się”.

 

Uniwersytet Śląski co roku rozszerza swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowe kierunki i specjalności odpowiadające zarówno na potrzeby rynku pracy i oczekiwania pracodawców, jak i stwarzające możliwości rozwoju zainteresowań uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (4)

 • avatar
  ~pieguska 2018-09-04 08:56:12

  Też zapisałam się na podyplomówkę do WSB. Chcę poszerzyć swoją wiedzę na temat RODO i od października będę studiować w Toruniu.

 • avatar
  ~oewsb 2018-08-18 17:56:11

  Witam! Dorka, na studiach podyplomowych mamy promocję zniżkową. Zapisując się na studia w terminie do 19 września możesz zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

 • avatar
  ~dorka 2018-08-08 19:55:18

  Dobry wybór. WSB to dobra uczelnia. Sama robiłam tam podyplomówkę w zeszłym roku. Super, że mają dla studentów promocje i można sporo oszczędzić. W tym roku też jest promocja? Korzystałaś z niej?

 • avatar
  ~karlajna 2018-07-28 09:50:50

  Ja wybrałam studia podyplomowe w Chorzowie na WSB. Kierunek Rachunkowość i podatki, który będzie dobrym uzupełnieniem mojej wiedzy ze studiów magisterskich.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »