Moda » Odzież

Moda na każdą kieszeń

Wiele osób podziwia modowe blogerki oraz celebrytki, ponieważ ciągle mają na sobie inne kreacje. Pierwsze co przychodzi nam na myśl to to, że osoby publiczne wydają fortunę na kupowanie nowych ubrań i akcesoriów.

Obecnie, coraz więcej gwiazd i osób związanych z modą przyznaje, że kupuje często w sklepach z używaną odzieżą, które są potocznie nazywane lumpeksami. Nic więc dziwnego, że ciągle mają na sobie coś nowego, zważywszy, ze nie można się pokazać dwa razy w tej samej stylizacji. O to, aby lumpeksy były zawsze pełne nowych produktów dba importer odzieży używanej z Anglii, ponieważ to on musi składać zamówienia na towar oraz utrzymywać kontakt z hurtowniami odzieży używanej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak wynika z obserwacji właścicieli lumpeksów, odzież cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie często kupują odzież damską, męską oraz dziecięcą, ponieważ jest ona modna, w dobrym stanie i na dodatek tania. Nic więc dziwnego, że podczas dostaw nowego asortymentu w lumpeksach kłębią się tłumy. Oczywiście, często trzeba się nieźle nachodzić i natrudzić, aby znaleźć rzeczy, które będą nam odpowiadały w stu procentach. Każdy importer odzieży używanej z Anglii zdaje sobie sprawę z tego, że zamówienia są różne. Zwyczajowo odzież używana jest zamawiana w workach. Każdy worek kryje w sobie coś innego – spódnice, sukienki, bluzki, odzież dziecięcą, buty, torebki oraz inne elementy garderoby. Często się zdarza tak, że z danego worka tylko kilka rzeczy nadaje się tak naprawdę do noszenia, ponieważ inne są w z złym stanie lub po prostu się nie nadają. Taka mało wartościowa odzież używana nadaje się na czyściwo bawełniane lub jest spisywana na straty.

Oczywiście, właściciele lumpeksów płacą grosze za worki. Klientom wydaje się, że odzież używana z Anglii jest tania, jednakże właściciele tych sklepów płacą prawdziwe grosze za te ubrania, jednakże często muszą je jeszcze wyprasować, a nawet uprać, aby nadawały się do sprzedaży. Warto od czasu do czasu zaglądać do lumpeksów, ponieważ można tam znaleźć naprawdę interesujące rzeczy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Selena86

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »