Technologie » Komputery

MODECOM S.A. Złotym Partnerem DISTREE EMEA 2012 w Monte Carlo

MODECOM S.A. Złotym Partnerem DISTREE EMEA 2012 w Monte Carlo
Zobacz więcej zdjęć »
Styczeń 2012 – Firma MODECOM S.A została Złotym Partnerem odbywającego się w Monte Carlo Europejskiego Spotkania Dystrybutorów - DISTREE EMEA 2012.

Impreza odbędzie się w dniach 7-10 lutego 2012 roku w jednym z najznakomitszych hoteli Monako - The Fairmont Monte Carlo.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„To jedna z największych, corocznych imprez tego rodzaju, która skupia największych dystrybutorów, sprzedawców oraz producentów branży IT. W ciągu kilku dni odbywają się liczne konferencje, spotkania, prezentacje oraz warsztaty, które pozwalają wymienić doświadczenia, nawiązać nowe relacje biznesowe i poszerzyć wiedzę menedżerów najwyższego szczebla. To właśnie tu przyznawane są nagrody EMEA Channel Academy, które można uznać za Oskary tej branży. Są one wyrazem uznania największych przedsiębiorstw, formą docenienia działalności firm, które wyróżniają się na tle konkurencji w danym regionie” - powiedział Krzysztof Wójciak – dyrektor zarządzający MODECOM.

W tych prestiżowych targach biorą udział reprezentanci branży IT z ponad 80 krajów całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Impreza organizowana jest od 2003 roku. 

Kontakt dla mediów:

Sebastian Samorek

MODECOM S.A.

tel. kom. +48 505 055 404

www.modecom.pl

Anna Czekalska

Studio 111 Sp. z o.o.

e-mail: anna.czekalska@studio111.pl

www.studio111.pl  

O firmie MODECOM S.A.

MODECOM S.A. powstała na bazie wiodącej firmy projektującej i produkującej obudowy komputerowe w roku 1999. Oryginalne wzornictwo, profesjonalny zespół projektantów oraz doskonałej jakości wyroby, pozwoliły firmie zdobyć pozycję lidera wśród producentów obudów komputerowych i zasilaczy. Obecnie MODECOM S.A. zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów. Aktualna oferta obejmuje szeroki zakres produktów związanych z branżą IT, a dzięki otwarciu na nowe technologie i trendy poszerzona została o urządzenia nawigacyjne, torby i plecaki do notebooków, czytniki kart, karty pamięci, etui do nawigacji lub aparatów fotograficznych oraz materiały eksploatacyjne do drukarek. Od września 2011 roku MODECOM S.A. został licencjonowanym dystrybutorem marki Plustek, jednego z największych na świecie producentów wysokiej jakości urządzeń skanujących.

Dynamiczny rozwój spółki przyczynił się do otwarcia spółki zależnej na terenie Węgier (MODECOM KFT.), oraz do utworzenia nowej gałęzi działalności firmy związanej z wdrażaniem i sprzedażą systemów informatycznych, za którą odpowiedzialny jest podmiot MODECOM IT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

modecom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »