Technologie » Komputery

Tablet Modecom FreeWAY TAB 7.0 dostępny już z lodową kanapką

Tablet Modecom FreeWAY TAB 7.0 dostępny już z lodową kanapką
Zobacz więcej zdjęć »
Czerwiec 2012 – zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, firma MODECOM udostępniła na swojej stronie internetowej aktualizację systemu operacyjnego do Android 4.0 ICS, dla urządzenia Modecom FreeWAY TAB 7.0.

Mamy dobre wieści dla wszystkich obecnych oraz przyszłych posiadaczy tabletu Modecom FreeWAY TAB 7.0. Na stronie internetowej producenta pojawiła się dostępna dla urządzenia aktualizacja do najnowszego systemu Android 4.0 ICS, zwanego popularnie lodową kanapką.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Udostępnienie aktualizacji do finalnej wersji Google Android 4.0 ICS jest spełnieniem obietnicy, którą jeszcze przed premierą urządzenia, złożył producent. Wraz z plikiem instalacyjny nowego systemu na stornie producenta znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, opisującą krok po kroku instalację nowego systemu.

Jak przyznaje producent, aktualizacja urządzenia do najnowszej wersji systemu, otwiera przed jego użytkownikami szereg dodatkowych możliwości.  MODECOM FreeWAY TAB 7.0 z systemem Android 4.0 to nie tylko nowoczesny wygląd i bardziej przejrzysty dla użytkownika interfejs, to przede wszystkim poprawiona stabilność działania systemu oraz bogaty zestaw rozwiązań wspierających obsługę  aplikacji multimedialnych.

Na szczególną uwagę zasługuje tu szybkość ładowania stron internetowych, wygodny podgląd widżetów  oraz intuicyjność całego systemu z całkowicie przemodelowanym układem ustawień z rozbudowanym systemem funkcji internetowych. Najnowsza odsłona Androida to wyciągnięcie ręki w kierunku osób korzystających z dostępu do mobilnego Internetu, wyświetlane są szczegółowe informacje, ile danych zostało zużyte i co ważniejsze, ile zużyła ich konkretna aplikacja.  Można ustawić limit, po przekroczeniu którego dostęp do Internetu zostanie zablokowany.

Dzięki wydajnemu procesorowi ALLWINNER A10 Cortex 1GHz, wspomaganemu wysokiej klasy pamięcią DDR3 RAM (512 MB) oraz  akceleratorowi grafiki trójwymiarowej, użytkownicy FreeWAY TAB 7.0 w pełni doświadczą dobrodziejstw płynących z multimedialnego świata lodowej kanapki.  

Urządzenie FreeWAY TAB 7.0 nie kończy przygody Modecoma z tabletami. Według informacji, które uzyskaliśmy od producenta w najbliższym czasie firma zapowiada rozszerzenie portfolia produktowego o linię nowoczesnych tabletów multimedialnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

modecom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »