Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Modnaseniorka.pl oficjalnym patronem medialnym wyborów "Miss Babcia 2011, Region Mazowsze"

Modnaseniorka.pl oficjalnym patronem medialnym wyborów "Miss Babcia 2011, Region Mazowsze"
Zobacz więcej zdjęć »
Dnia 17 stycznia w warszawskim hotelu Hilton odbędą się wybory Miss Babcia, podczas których zostanie wyłoniona najatrakcyjniejsza seniorka. Konkurs po raz pierwszy zagości na Mazowszu.

Uczestniczki konkursu, z których 21 zostało wyłonionych w eliminacjach już 17 października 2010 roku, pojawi się na scenie w blasku fleszy, okazując różnorodne talenty m. in. w scenkach aktorskich dotyczących profesji zawodowej, czy też prezentując zaprojektowane przez siebie kreacje w tonacji biało-niebiesko-złotej, nawiązujące stylistyką do anielskiej garderoby. W kategorii Babcia Angel uczestniczki objawią bowiem zarówno modne, jak i pełne dobroci, niebiańskie oblicze.


Pozostałe tytuły, o które będą ubiegać się uczestniczki to również: Babcia Elegancji, Babcia Foto, Babcia Unii Europejskiej, Babcia Delecta, Babcia Rekreacji i Sportu, Babcia Publiczności oraz oczywiście Wicemiss i Miss Babcia Regionu Mazowsze 2011.

Konkurs uświetni swoją obecnością Andrzej Rosiewicz, a pysznymi słodkościami uraczy Delecta. Warto jednak podkreślić, iż nie są to jedyne atrakcje, które czekają nie tylko uczestniczki, ale również wszystkich przybyłych na imprezę. Nagrody niespodzianki, catering z napojami, tańce a przede wszystkim dobra zabawa do drugiej nad ranem zapewni bogate doznania zarówno natury artystycznej, jak i intelektualnej. Obecność sponsorów takich jak m.in. Zepter, Mary Kay, Holmes Place, Koloris Lukas Bank, Selgros, Kronos Travel, Trade&Travel, Dziki Zakątek, Bollywood Lounge, P.G. firma Gajewski zapewni z jednej strony możliwość zapoznania się z ofertą, a z drugiej doda splendoru imprezie.

Oficjalny patronat medialny obejmą: Superstacja, Radio Dla Ciebie oraz jedyny w Polsce portal związany z modą dla Pań 50+ modnaseniorka.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest Angel - Show i Ryszarda Deberna.

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, jak również u Organizatora oraz w Biurze Kronos Travel.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

isa.coptogne@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »